X Arc Adında Yeni Multiplayer VR oyun Platformu

Sanal gerçeklik (VR) için konum tabanlı eğlence (LBE) endüstrisinde yapılan ilerlemeler sayesinde, halkın en son teknoloji ürünü olan teknolojiye her zamankinden daha kolay erişimi ( ülkemiz için geçerli olmasa da) var. LBR VR çözümlerinde uzman olan Exit Reality, Neurogaming ile X Arc adında yeni bir multiplayer VR oyun platformu çözümü başlatmak için yeni bir ortaklık duyurdu.

X Arc adında Yeni Multiplayer VR oyun Platformu

LBE oyun çözümü, ev dışı eğlence endüstrisi için optimize edilmiş olan Neurogaming’in PlayVR içerik platformuna sahip olacak. Şu anda yalnızca Avrupa’da mevcut olan X Arc, PlayVR’nin içerik kütüphanesini ABD pazarına getirecek ve Alpha CentaVR ve RevolVR gibi geniş bir VR içerikli kütüphane ve Beat Saber gibi hayranların favorilerinin karşısına çıkacak.

“FEC, eğlence parkları ve diğerleri için ideal çözüm. Sanal gerçeklikten en iyi şekilde yararlanmak isteyen, ” diye açıklıyor exit reality’nin kurucularından Yoni Koenig. “The X Arc, en iyi fiziki altyapıyı, dijital dağıtım kanalını ve müşterilerimiz için başarılı bir VR LBE işi ​​yaratmak için hizmet sunma hedefimizin bir sonucudur.

VR Oyun Platformu

Exit Reality için endüstriyel tasarım direktörü, dünyaca ünlü virtüöz Industrial Design Greg Abbott, 10 Guinness Dünya Rekoru’nu elinde bulunduran virtuoso metal fabrication artist, üst düzey X Arc çok oyunculu VR cazibesini inşa etti.

X Ark

Neurogaming’in İcra Kurulu Başkanı Yury Krylov “Exit Reality’de VR oyun deneyiminin ne olması gerektiğine dair vizyonumuzu paylaşan harika bir ortak kurduk” dedi. “Sektördeki uzmanlıklar, onlarla iş ortaklığı yapmaya karar vermemizin nedeni oldu ve biz de PlayVR’nin içeriğinin ülke çapındaki şehirlerde görmeyi dört gözle bekliyoruz.”

Neurogaming’in PlayVR platformu, her yaş grubuna hitap eden çeşitli türlerde çeşitli deneyimlerle orijinal oyun içeriği sunuyor. Platform ayrıca, içeriği canlı tutmak için her çeyrekte yeni bir VR oyun yayınlıyor.

0 0 vote
Reting

Benzer İçerikler

Sandbox VR Geri Dönüyor Las Vegas Lokasyonunun Açılışı 2021 Yazı

Sinem ALADAG

VR Sosyal Oyun Platformu Rec Room 100 Milyon $ Yatırım Topladı

Sibel UNAL

HTC’nin Vive XR Suite, Avustralya, Yeni Zelanda Ve Tayvan’a Genişliyor

Mina

VR Terapi Uygulamaları, Sanal Gerçeklik Terapi Kullanımı

Bilal TEMIZ

Canon Yeni Video ile Kurumsal AR / VR Gözlüğü MREAL S1 Sergiledi

Mina

HaptX Gloves DK2 (HaptX Eldivenler) Yeni Sürümü Duyuruldu

Mina
Abone Ol
Bildir
guest
Reting
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More