VR İçin Yeni Karanlık Fantezi Oyunu Geliyor

1 dakika, Okuma Süresi

VR korku oyunu diyebileceğimiz türde yeni karanlık fantezi oyunu yakında göreceğiz. Açık dünya RPG A Township Tale’in (2021) geliştiricisi Studio Alta, Şimdi VR başlıklara özel bir “karanlık fantezi oyununa” odaklanan yeni bir oyunun üzerinde çalıştığını duyurdu.

Stüdyo, şimdilik kod adı ‘Proje 2’ olan oyun hakkında pek bir şey söylemedi, ancak Alta, oyunun yeni YouTube kanalında baştan sona düzenli güncellemeler göstereceğini söylüyor.

Olası erken prototip özelliklerinden bazılarına göz atmak için aşağıdaki tanıtım videosuna göz atabilirsiniz:

En azından fragmandan anladığımıza göre stüdyonun ikinci projesi, kılıç ve yakın dövüşe ağırlık veren çok oyunculu bir zindan tarayıcısı gibi görünüyor.

Stüdyonun çok sayıda nesne tabanlı etkileşim ve sürükleyici yükseltme yolları içeren A Township Tale  üzerindeki çalışmaları göz önüne alındığında, ‘Proje 2’nin de aynı derecede düşünceli ve kapsamlı olmasını umuyoruz. Şimdilik oyunun hangi platformları hedeflediğine dair bir bilgi yok ancak  A Township Tale’in  bir gösterge olması durumunda Quest ve PC VR desteği iyi bir seçenek olabilir.

Proje 2’yi stüdyonun Discord’una katılarak takip edebilirsiniz; Alta Studio, geri bildirim için toplulukla etkileşime geçme konusunda oldukça kararlı göründüğünden, şüphesiz sonunda bir tür alfa erişimine izin verecektir.

 

TeknoVR