Açık Dünya RPG, A Township Tale Temmuz’da Oculus Quest’e Geliyor

2 dakika, Okuma Süresi

Sanal gerçeklik (VR) rol yapma oyunu (RPG) A Township Tale

Açık Dünya RPG, A Township Tale Temmuz. Electronic Entertainment Expo (E3) 2021 dün başladı, dikkat etmeniz gereken çok sayıda heyecan verici bağımsız duyuru var. Bunlardan biri, arkasındaki Avustralyalı geliştirici Alta’nın olduğu, sanal gerçeklik (VR) rol yapma oyunu (RPG) A Township Tale Önceden yalnızca PC VR gözlükleri için VR oyun geliştiren stüdyo, Oculus Quest için yerel desteğin önümüzdeki ay yolda olduğunu onayladı.

acik dunya rpg township tale temmuzda oculus queste geliyor a township tale screenshot 01 scaled

RPG, oyuncularının beklediği tüm geleneksel RPG öğelerini sunarken, maceralara atılmak için bir sanal sunucuda sekiz kişi ile takım oluşturabileceği bir ortaçağ fantezi dünyasında kuruluyor. Bununla birlikte, diğer RPG’lerin A Township Tale ile farklı olarak, yalnızca dövüş üzerine odaklanmıyor, bunun yerine oyuncuların herkese yardım etmek için meslekleri benimseyebilecekleri kendi küçük dünyasını yaratıyor.

Oyuncuların tehlikeli bölgeleri keşfetmek ve yeni işçilik malzemeleri bulmak için benzersiz gruplar oluşturmak için demirci, oduncu, madenci, okçu ve savaşçı olmayı seçebilecekleri anlamına geliyor. Bu, herkesin seviye atlarken yeni araçlar ve silahlar oluşturmasına yardımcı oluyor.

Tüm bu süreçler tamamen sürükleyici kontrol şemaları etrafında inşa edilmiştir, bu nedenle oyuncuların ağaçları kesmesi, çivi çakması, demir ocağının körüklerini pompalaması ve el yapımı silahlar yapması gerekecektir. Hepsi, yeni alanları keşfederek materyal toplamak için vadilerin ve mağaraların daha derinlerine inmeleri gerekiyor.

acik dunya rpg township tale temmuzda oculus queste geliyor a township tale screenshot 05 scaled

Boramy Unn, “Görev açıklandığı andan itibaren, A Township Tale kadar geniş bir dünyayı bağımsız bir cihaza sunma düşüncesi çılgınca görünse de, hayranlardan oyunumuzun özel bir sürümü için talepler gelmeye başladı” dedi, oyun direktörü Alta’da bir açıklamada. “Sürece geçen yıl başladık ve şimdi 15 Temmuz’da Oculus Quest için A Township Tale başlatacağız ve çocukluğumuzdan beri sahip olduğumuz bir fanteziyi hayata geçireceğiz: Oynadığımız RPG karakterleri artık fantastik bir dünyada.”

Oyunda parti kurarak arkadaşlarınıza katılma söz konusu olduğunda, Oculus Quest lansmanı için A Township Tale, PC VR kullanıcıları ile çapraz oyun desteği içermeyecek.

Oculus Quest için 15 Temmuz 2021’de 9,99 ABD Doları fiyatla Township Tale satın alınıp oynanabilecek. Bu satın alma ile oyuncular, karakterlerini özelleştirmeye başlamak için kendi sunucularına ve 1.000 Talems oyun içi paraya sahip olacaklar. Aşağıdaki yeni Oculus Quest fragmanına göz atın ve daha fazla E3 2021 güncellemesi için TeknoVR’ı okumaya devam edin.

 

 

Yorum yazın

TeknoVR