Infinite Office Kendi VR Sanal Ofis Alanınızı Oluşturmanıza İzin Veriyor

2 dakika, Okuma Süresi

Infinite Office Kendi VR Sanal Ofis Alanınızı Oluşturmanıza İzin Veriyor, Infinite Office ile kendi VR Sanal Ofis ortamınızda çalışma fırsatı bulabileceksiniz.

Facebook Connect geliştirici konferansında önemli başlıklar duyurdu. Bir dizi oyun ve donanım duyurularının yanı sıra şirket, kendi sanal çalışma alanınızı oluşturmak için mükemmel bir iş odaklı özellikler koleksiyonu olan Infinite Office uygulamasını duyurdu.

Oculus Quest 2 gözlüğünü kullanarak, kendi dijital ofisinizi masaüstü PC’nize gerçek zamanlı olarak akış yapabilen çok sayıda sanal monitörle özelleştirebileceksiniz. Bu monitörler, fiziksel ortamınızı dijital olarak geliştirmenize olanak tanıyan bir masa gibi gerçek dünyadaki nesnelere bile yapıştırılabileceksiniz.

Facebook ayrıca, belirli ürünleri sanal gerçeklik dünyasına getirmek için bilgisayar çevre birimi üreticisi Logitech ile bir ortaklık kurduğunu duyurdu. Gelecekteki planlar arasında geliştiricilere geçiş modu açılarak kendi uygulamalarını karma gerçeklik desteğiyle entegre etmeye başlayabilirler.

sanal ofis uygulaması

infinite office vr sanal ofis uygulaması

Geçtiğimiz Mayıs ayında Facebook’un AR ve VR başkanı, kullanımda olan platformun küçük bir videosunu paylaştığında, bu benzersiz VR işyeri çözümünün kısa bir tanıtımını görme şansı bulmuştuk .

https://twitter.com/i/status/1263573832889073664

Sanal gerçeklik gözlüğü Oculus Quest 2 için birlikte yakında deneme amaçlı yayınlanacak

Facebook, Infinite Office’in bu kış Oculus Quest 2 için deneysel bir özellik olarak yayınlanacağını belirtiyor; tam çıkış tarihi hakkında henüz bir haber yok.

3 yorumlar

Redcool 22 Ekim 2020 - 05:28

Nasıl yani, sanal ortamda bir bilgisayarı gerçekteki gibi kullanabilecek miyiz? yoksa sadece tarayıcılar ve entegre edilen özelliklerimi kullanacağız

Yanıtla
kazımak 22 Ekim 2020 - 05:34

Karma gerçeklik özelliği ile gerçek klavyeyi kullanabilecek olmamız gerçekten süper. Hepimiz bir Iron Man olacağız gibi görünüyor :)

Yanıtla
Erka 13 Aralık 2020 - 09:35

Oculus Quest 2’nin el takip sistemi ile çok güzel olacak gibi görünüyor.

Yanıtla

Yorum yazın

TeknoVR