Infinite Office Kendi VR Sanal Ofis Alanınızı Oluşturmanıza İzin Veriyor

Infinite Office Kendi VR Sanal Ofis Alanınızı Oluşturmanıza İzin Veriyor, Infinite Office ile kendi VR Sanal Ofis ortamınızda çalışma fırsatı bulabileceksiniz.

Facebook Connect geliştirici konferansında önemli başlıklar duyurdu. Bir dizi oyun ve donanım duyurularının yanı sıra şirket, kendi sanal çalışma alanınızı oluşturmak için mükemmel bir iş odaklı özellikler koleksiyonu olan Infinite Office uygulamasını duyurdu.

Oculus Quest 2 gözlüğünü kullanarak, kendi dijital ofisinizi masaüstü PC’nize gerçek zamanlı olarak akış yapabilen çok sayıda sanal monitörle özelleştirebileceksiniz. Bu monitörler, fiziksel ortamınızı dijital olarak geliştirmenize olanak tanıyan bir masa gibi gerçek dünyadaki nesnelere bile yapıştırılabileceksiniz.

Facebook ayrıca, belirli ürünleri dünyasına getirmek için bilgisayar çevre birimi üreticisi Logitech ile bir ortaklık kurduğunu duyurdu. Gelecekteki planlar arasında geliştiricilere geçiş modu açılarak kendi uygulamalarını karma gerçeklik desteğiyle entegre etmeye başlayabilirler.

Sanal Ofis Uygulaması
Infinite Office VR Sanal Ofis Uygulaması

Geçtiğimiz Mayıs ayında Facebook’un başkanı, kullanımda olan platformun küçük bir videosunu paylaştığında, bu benzersiz VR işyeri çözümünün kısa bir tanıtımını görme şansı bulmuştuk .

gözlüğü Oculus Quest 2 için birlikte yakında deneme amaçlı yayınlanacak

Facebook, Infinite Office’in bu kış Oculus Quest 2 için deneysel bir özellik olarak yayınlanacağını belirtiyor; tam çıkış tarihi hakkında henüz bir haber yok.

5 2 votes
Reting

Benzer İçerikler

Canon Yeni Video ile Kurumsal AR / VR Gözlüğü MREAL S1 Sergiledi

Mina

Sanal Gerçeklikte Canlı Dans Savaşları Dünyadaki İnsanları Birbirine Bağlıyor

Mina

VR Yayıncısı Olarak Avatarınızı Sanal Gerçeklik İçinde Yayınlayın

Mina

XRSpace Manova, 2021’den Önce Avrupa’da Kullanıma Başlayacak

Mina

StressOut Bu Hafta Steam’e Erken Erişime Giriyor

Sinem ALADAG

Varjo’nun Yeni XR-3 ve VR-3 Karma Gerçeklik ve Sanal Gerçeklik Gözlükleri

Mina
Abone Ol
Bildir
guest
Reting
3 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Redcool
Redcool
Reting :
     

Nasıl yani, sanal ortamda bir bilgisayarı gerçekteki gibi kullanabilecek miyiz? yoksa sadece tarayıcılar ve entegre edilen özelliklerimi kullanacağız

kazımak
kazımak
Reply to  Redcool

Karma gerçeklik özelliği ile gerçek klavyeyi kullanabilecek olmamız gerçekten süper. Hepimiz bir Iron Man olacağız gibi görünüyor 🙂

Erka
Erka
Reting :
     

Oculus Quest 2’nin el takip sistemi ile çok güzel olacak gibi görünüyor.