Infinite Office Kendi VR Sanal Ofis Alanınızı Oluşturmanıza İzin Veriyor

Infinite Office Kendi VR Sanal Ofis Alanınızı Oluşturmanıza İzin Veriyor, Infinite Office ile kendi VR Sanal Ofis ortamınızda çalışma fırsatı bulabileceksiniz.

Facebook Connect geliştirici konferansında önemli başlıklar duyurdu. Bir dizi oyun ve donanım duyurularının yanı sıra şirket, kendi sanal çalışma alanınızı oluşturmak için mükemmel bir iş odaklı özellikler koleksiyonu olan Infinite Office uygulamasını duyurdu.

Oculus Quest 2 gözlüğünü kullanarak, kendi dijital ofisinizi masaüstü PC’nize gerçek zamanlı olarak akış yapabilen çok sayıda sanal monitörle özelleştirebileceksiniz. Bu monitörler, fiziksel ortamınızı dijital olarak geliştirmenize olanak tanıyan bir masa gibi gerçek dünyadaki nesnelere bile yapıştırılabileceksiniz.

Facebook ayrıca, belirli ürünleri dünyasına getirmek için bilgisayar çevre birimi üreticisi Logitech ile bir ortaklık kurduğunu duyurdu. Gelecekteki planlar arasında geliştiricilere geçiş modu açılarak kendi uygulamalarını karma gerçeklik desteğiyle entegre etmeye başlayabilirler.

Sanal Ofis Uygulaması
Infinite Office VR Sanal Ofis Uygulaması

Geçtiğimiz Mayıs ayında Facebook’un başkanı, kullanımda olan platformun küçük bir videosunu paylaştığında, bu benzersiz VR işyeri çözümünün kısa bir tanıtımını görme şansı bulmuştuk .

gözlüğü Oculus Quest 2 için birlikte yakında deneme amaçlı yayınlanacak

Facebook, Infinite Office’in bu kış Oculus Quest 2 için deneysel bir özellik olarak yayınlanacağını belirtiyor; tam çıkış tarihi hakkında henüz bir haber yok.

5 1 vote
Reting

Benzer İçerikler

JVC, 120 Derece FOV ve Göz Başına 2.5K Çözünürlük ile Kurumsal XR Gözlüğünü Tanıttı

Mina

BTS, Yeni Müzik Paketi ile Beat Saber da, İşte Fragman

Mina

Medal of Honor: Above and Beyond Gallery Tanıtım Videosu

Sinem ALADAG

Oppo, Oppo AR Glass 2021 Ar Gözlüğünü Tanıttı

Mina

Hand Tracking (El izleme) nedir?

Bilal TEMIZ

POPULATION: ONE Quest ve Rift Platformları için Yayınlandı

Mina
Abone Ol
Bildir
guest
Reting
2 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Redcool
Redcool
Reting :
     

Nasıl yani, sanal ortamda bir bilgisayarı gerçekteki gibi kullanabilecek miyiz? yoksa sadece tarayıcılar ve entegre edilen özelliklerimi kullanacağız

kazımak
kazımak
Reply to  Redcool

Karma gerçeklik özelliği ile gerçek klavyeyi kullanabilecek olmamız gerçekten süper. Hepimiz bir Iron Man olacağız gibi görünüyor 🙂

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x