Oculus Quest 2 Satışta, Fiyatı ve Özellikleri

6 dakika, Okuma Süresi

Oculus Quest 2 Satışta, fiyatı ve özellikleri ile birlikte hangi aksesuarları kullanabileceksiniz. Qculues Quest 2 ile hangi VR oyunları oynayabileceğiniz ve hangi oyunlar Quest 2 için güncelleme aldı.

Oculus Quest 2 ilk duyurulduğunda, ön siparişe açılmıştı. Ön sipariş alınmaya başlamasından bu yana bir aydan az zaman geçti ve topluluğun tepkisi şu ana kadar olumlu yönde. Orijinal Quest’ten daha küçük ve daha hafif olan Oculus Quest 2, daha hızlı performans ve şimdiye kadarki en yüksek çözünürlüklü ekran olarak karşımıza çıktı ve  Oculus Quest satış fiyatı 299 dolar ile ulaşılabilir oldu (tabi bunu ülkemiz için demiyoruz)

Sanal Gerçeklik gözlüğü Oculus Quest 2 satışta fiyatı ve hangi VR oyunları oynayabileceksiniz?

Quest 2, Echo VR , Moss , Vader Immortal ve çok daha fazlasını içeren Quest içeriğinin tamamının olduğu kütüphaneye erişmenizi sağlar . Ayrıca, The Walking Dead: Saints & Sinners , Beat Saber çok oyunculu , Rez Infinite ve bazı harika Japon içerikleri gibi bugün mevcut bazı harika yeni oyunlar ve güncellemeler var. Daha da fazlası da yakın zamanda eklenecek. Quest 2, Oculus Link ve uyumlu bir oyun bilgisayarı ile Asgard’s Wrath , Stormland ve Lone Echo gibi PC VR ‘nin sunduğu en iyi özelliklerin yanı sıra Lone Echo II gibi VR oyunları deneyimleyebileceksiniz.

Ek olarak, “Quest 2 için Yeni Geliştirilmiş” paketin bir parçası olarak Quest 2 için ücretsiz güncellemeler alan, sevilen Quest oyunları var. Bu paketi Quest mağazasında bulabilirsiniz ve tüm oyunlar artık mevcut! Bu oyunlara Quest’te zaten sahipseniz, bu güncellemelerin Quest 2’de otomatik olarak yüklendiğini göreceksiniz.

Oculus Quest 2 için güncellenen, en çok sevilen ve en iyi VR oyunlarından bazıları:

  • Arizona Sunshine – Zombi sürülerinin arasında dolaşırken güncellenmiş görseller ve geliştirilmiş Zombi fiziği ile kıyamet sonrası Arizona’da maceraya atılın. Vertigo Games tarafından geliştirildi.
  • Ironlights -E McNeill’in bu sanal gerçeklik düello oyunu, iyileştirilmiş işleme çözünürlüğü, geliştirilmiş parçacık sistemi ve gölgeleme alıyor.
  • Red Matter – Yeni dokular ve daha fazla LOD mesafeleri, oyuncuların distopik bir Bilim Kurgu Soğuk Savaş sırasında geçen bu hikaye odaklı VR bulmaca macerasına daha fazla keşfetmelerine ve kendilerini kaptırmalarına olanak tanıyacak. Vertical Robot tarafından geliştirilmiştir.
  • Trover Saves the Universe– Tüm Başkanları Çağırıyor! Yeni canlı görseller, artırılmış çözünürlük ve iyileştirilmiş kare hızı deneyimlerken Power Bebeklerinizi kapın ve Trover’ı bir kez daha savaşa yönlendirin.
  • Waltz of the Wizard -Aldin’in bu tamamen etkileşimli fantezi gerçekliğinde gerçek sihri yaşayın. Quest 2’de iyileştirilmiş doğruluk, gerçek zamanlı ışıklar, gerçekçi parıltı efektleri, daha fazla nesne, daha iyi parçacık efektleri, süper çözünürlük modu ve çok daha fazlasıyla dünyayı daha inandırıcı hissettiriyor.
rewindheader
Oculus Quest 2

DENEYİMİNİZİ YÜKSELTİN

Quest 2, insanlara uygunluk, rahatlık ve taşınabilirlik için daha fazla seçenek sunan. Çeşitli isteğe bağlı aksesuarları desteklemek üzere tasarlanmıştır, böylece istediğiniz gibi oynayabilirsiniz. VR oyununuzu aşağıdakilerle bir sonraki seviyeye taşıyın:

  • Quest 2 Taşıma Çantası – Bu hafif çanta, Elit Kayışlı veya Pilli Elit Kayışlı Oculus Quest 2 kulaklığa, iki Dokunmatik denetleyiciye, şarj kablosuna ve güç adaptörüne uyar.
  • Quest 2 Elite Kayış – Bu ergonomik kayış, uygun tekerleğin hızlı bir şekilde döndürülmesiyle dengeyi ve desteği artırır, böylece yolunuza ne çıkarsa çıksın VR’da düz bir şekilde kalabilirsiniz.
  • Quest 2 Elit Kayış – Pilli ve Taşıma Çantası – Bu ergonomik kayış, uygun tekerleğin hızlı bir şekilde döndürülmesiyle dengeyi ve desteği artırır. Yerleşik pil, oyun sürenizi iki katına çıkararak ilk adımdan son göreve kadar odaklanmanızı sağlar. Taşıma çantası dahildir.
  • Quest 2 Fit Pack – Bu kit, farklı burun yapılarına göre ve daha geniş veya daha dar elmacık kemiklerine sahip kullanıcılar için iki alternatif yüz arayüzü ve hafif engelleyiciler içerir. Tüm parçalar birbirinin yerine kullanılabilir ve standart uyumla aynı nefes alabilen kumaşlar ve köpükten yapılmıştır.
  • Oculus Link Kablosu – Oculus Link kablosu ve yazılımı, VR deneyiminize nefes kesen grafikler ve kalp attırıcı bir oyun eklemek için bilgisayarınızın gücünü ortaya çıkarır. PC’nizden gelen birinci sınıf fiber optik kabloyu Quest’inize bağlayarak PC VR oyunlarını oynayabilirsiniz.

Ayrıca sesi özelleştirebilirsiniz Logitech G PRO Gaming Headset veya G333 VR Oyun Kulaklık veya bir yüz arayüzü ve köpük yedek setini almak VR Kapak . Daha fazlasını öğrenmek için burayı tıklayın .

YENİ UYGULAMALAR VE OCULUS FOR BUSİNESS İLE ÇALIŞMA ŞEKLİNİZİ DÖNÜŞTÜRÜN

Kendinizi evden çalışırken bulursanız, Quest 2’nin de daha üretken olmanıza yardımcı olabileceğini unutmayın. Spatial , vSpatial ve Sanal Masaüstü gibi uygulamaları içeren yeni Evden Çalışma uygulamalarına göz atabilirsiniz.

Sanal gerçekliğe geçmeye hazır mısınız? Oculus Quest 2 Eğitici videosunu izleyebilirsiniz.

2021 En İyi VR Gözlükleri

Yorum yazın

TeknoVR