Beat Saber Artık Çok Oyunculu Modu Var

Beat Saber Artık Çok Oyunculu Modu Var

artık çok oyunculu modu var, bazı oyunlar arkadaşlar ile oynanınca daha zevkli oluyor. Şimdi Beat Saber onlardan biri. Geçtiğimiz iki yılda,  hayranları, herkesin sayamayacağı kadar çok bloğu dilimledi. Bugün, ’in çok oyunculu modunun uzun süredir beklenen lansmanı sayesinde bunu başkalarıyla yapmak her zamankinden daha kolay . Birkaç arkadaş toplayın! En çok beşiniz, ister en üst sıralarda yer almak için ister sadece eğlence için rekabet etmek üzere birlikte bir şarkıya atlayabilirsiniz.

Bu başlangıcıdır The ‘ın bir sonraki bölümde bir çok yenilik bizi bekliyor gibi görünüyor. Geliştirici Beat Games topluluğun sesini başından beri  hikayesinin hayati bir parçası olarak gördü. Elbette ilerleyen zamanlarda daha fazla müzik gelecek gibi görünüyor, müzik listesi her geçen gün daha da büyüyor. Bunların arasında yakında çıkacak olan BTS Music Pack’i dört gözle bekliyoruz.

 artık çok oyunculu modu var.

’in büyük bir topluluğu var. İnsanları birbirine bağlayan bir oyun ve en başından beri deneyimi daha sosyal hale getirmek ve oyuncuların yepyeni bir seviyede birbirleriyle rekabet etmeleri için çalışmalar yapılıyordu. Çok oyunculu mod ile ilgili daha öncede bilgiler verilmiş ilerleyen tarihler için bu çalışmaların devam ettiği bilgileri verilmişti.

, Quest platformuna dahil olması ile birlikte topluluk daha da büyüdü. Uzun süren geliştirmenin ardından çok oyunculu mod ile birlikte artık rekabet süreci sadece tablo üzerinde kalmayacak, yan yana mücadele edilebilecek

Yapımcı firma tarafından ’in çok oyunculu oyununu zaman içinde genişletmeye ve geliştirmeye devam edecekleri. Özellikle 360° haritaları ve belki de 90Hz yenileme hızını desteklemenin yanı sıra çapraz oynatma desteği üzerine odaklandıkları açıklaması yapıldı.

Benzer İçerikler

Population: One ipuçları

Beren BULUT

Hand Tracking (El izleme) nedir?

Bilal TEMIZ

POPULATION: ONE Quest ve Rift Platformları için Yayınlandı

Mina

Oculus Quest 2 Oyunları + Oculus Link Destekleyen VR Oyunlar

Mina

Infinite Office Kendi VR Sanal Ofis Alanınızı Oluşturmanıza İzin Veriyor

Beren BULUT

Sword Reverie: VR Aksiyon RPG 2020

Sibel UNAL
Abone Ol
Bildir
guest
Reting
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x