Beat Saber Artık Çok Oyunculu Modu Var

Beat Saber artık çok oyunculu modu var, bazı oyunlar arkadaşlar ile oynanınca daha zevkli oluyor. Şimdi Beat Saber onlardan biri. Geçtiğimiz iki yılda, Beat Saber hayranları, herkesin sayamayacağı kadar çok bloğu dilimledi. Bugün, Beat Saber’in çok oyunculu modunun uzun süredir beklenen lansmanı sayesinde bunu başkalarıyla yapmak her zamankinden daha kolay . Birkaç arkadaş toplayın! En çok beşiniz, ister en üst sıralarda yer almak için ister sadece eğlence için rekabet etmek üzere birlikte bir şarkıya atlayabilirsiniz.

Bu başlangıcıdır The Beat Saber ‘ın bir sonraki bölümde bir çok yenilik bizi bekliyor gibi görünüyor. Geliştirici Beat Games topluluğun sesini başından beri Beat Saber hikayesinin hayati bir parçası olarak gördü. Elbette ilerleyen zamanlarda daha fazla müzik gelecek gibi görünüyor, müzik listesi her geçen gün daha da büyüyor. Bunların arasında yakında çıkacak olan BTS Music Pack’i dört gözle bekliyoruz.

Beat Saber  artık çok oyunculu modu var.

Beat Saber’in büyük bir topluluğu var. İnsanları birbirine bağlayan bir oyun ve en başından beri deneyimi daha sosyal hale getirmek ve oyuncuların yepyeni bir seviyede birbirleriyle rekabet etmeleri için çalışmalar yapılıyordu. Çok oyunculu mod ile ilgili daha öncede bilgiler verilmiş ilerleyen tarihler için bu çalışmaların devam ettiği bilgileri verilmişti.

Beat Saber, Quest platformuna dahil olması ile birlikte topluluk daha da büyüdü. Uzun süren geliştirmenin ardından çok oyunculu mod ile birlikte artık rekabet süreci sadece tablo üzerinde kalmayacak, yan yana mücadele edilebilecek

Yapımcı firma tarafından Beat Saber’in çok oyunculu oyununu zaman içinde genişletmeye ve geliştirmeye devam edecekleri. Özellikle 360° haritaları ve belki de 90Hz yenileme hızını desteklemenin yanı sıra çapraz oynatma desteği üzerine odaklandıkları açıklaması yapıldı.

0 0 vote
Reting

Benzer İçerikler

VR Skater Erken Erişim Tarihi 30 Nisan

Mina

Ücretsiz Oculus Quest 2 Oyunları ve VR Uygulamaları 2021

Bilal TEMIZ

Sandbox VR Geri Dönüyor Las Vegas Lokasyonunun Açılışı 2021 Yazı

Sinem ALADAG

VR Shooter Oyunu, Vail VR Alfa Testi için Katılımcı Arıyor.

Beren BULUT

VR Sosyal Oyun Platformu Rec Room 100 Milyon $ Yatırım Topladı

Sibel UNAL

Pikmin Serisine Dayalı Bir Pikmin AR Oyunu Geliyor

Bilal TEMIZ
Abone Ol
Bildir
guest
Reting
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More