Artık Beat Saber Çok Oyunculu Modu Var

2 dakika, Okuma Süresi

Artık Beat Saber çok oyunculu modu var, bazı oyunlar arkadaşlar ile oynanınca daha zevkli oluyor. Şimdi Beat Saber onlardan biri. Geçtiğimiz iki yılda, Beat Saber hayranları, herkesin sayamayacağı kadar çok bloğu dilimledi. Bugün, Beat Saber’in çok oyunculu modunun uzun süredir beklenen lansmanı sayesinde bunu başkalarıyla yapmak her zamankinden daha kolay . Birkaç arkadaş toplayın! En çok beşiniz, ister en üst sıralarda yer almak için ister sadece eğlence için rekabet etmek üzere birlikte bir şarkıya atlayabilirsiniz.

Bu başlangıcıdır The Beat Saber ‘ın bir sonraki bölümde bir çok yenilik bizi bekliyor gibi görünüyor. Geliştirici Beat Games topluluğun sesini başından beri Beat Saber hikayesinin hayati bir parçası olarak gördü. Elbette ilerleyen zamanlarda daha fazla müzik gelecek gibi görünüyor, müzik listesi her geçen gün daha da büyüyor. Bunların arasında yakında çıkacak olan BTS Music Pack’i dört gözle bekliyoruz.

Beat Saber çok oyunculu modu

Beat Saber’in büyük bir topluluğu var. İnsanları birbirine bağlayan bir oyun ve en başından beri deneyimi daha sosyal hale getirmek ve oyuncuların yepyeni bir seviyede birbirleriyle rekabet etmeleri için çalışmalar yapılıyordu. Çok oyunculu mod ile ilgili daha öncede bilgiler verilmiş ilerleyen tarihler için bu çalışmaların devam ettiği bilgileri verilmişti.

Beat Saber, Quest platformuna dahil olması ile birlikte topluluk daha da büyüdü. Uzun süren geliştirmenin ardından çok oyunculu mod ile birlikte artık rekabet süreci sadece tablo üzerinde kalmayacak, yan yana mücadele edilebilecek

Yapımcı firma tarafından Beat Saber’in çok oyunculu oyununu zaman içinde genişletmeye ve geliştirmeye devam edecekleri. Özellikle 360° haritaları ve belki de 90Hz yenileme hızını desteklemenin yanı sıra çapraz oynatma desteği üzerine odaklandıkları açıklaması yapıldı.

Yorum yazın

TeknoVR