En iyi VR Oyunları 2020

6 dakika, Okuma Süresi

En iyi VR Oyunları 2020. Sanal gerçeklik gözlükleri, yalnızca sundukları deneyimler kadar iyidir. Oculus Quest, Oculus Rift S, HTC Vive, PlayStation VR, Valve Index ve Windows Mixed Reality platformları için en iyi aksiyon, arcade, keşif, simülasyon ve spor VR oyunlarında kendinizi kaybedin.

En iyi vr oyunları 2020 için en büyük ve yeni VR oyunları nelerdir? Aylık olarak en iyi vr oyunları listemizi güncelleyeceğiz, 2020 listesine giren oyunları platformları ile birlikte sizler ile paylaşacağız.

Özellikle bu ay aklımıza takılan iki oyun var X-Wings ve standalone’lar. Star Wars: Squadrons ve Oculus Quest 2, bu tartışmasız VR’nin şimdiye kadarki oyunlar arasında en iyi vr oyunları diyebiliriz.

En Yeni Sanal Gerçeklik Oyunları 2020 Güncel Liste

 

Star Wars: Filolar

EA Motive – PC VR, PSVR

Bu ay Quest 2’nin ışığını daha parlak hale getirecek bir VR oyun olsun deseydik. İşte bu oyun diyebiliriz, bu hafta X-Wings ve TIE Fighters’da çok oyunculu uzay savaşlarına katılmamıza izin veren filolar birçok hayali gerçekleştirecek.

 

Blaston

 Çözünürlük Oyunları – Görev, Görev 2

Gergin VR karşılaşmaları, Resolution Games’in en son Quest deneyiminin en önemli özellikleri diyebiliriz. İki oyuncu, birbirini vurmaya çalışırken aynı zamanda. Rakipten gelen kurşun yağmurundan kaçınmak için hıza ve çevikliğe ihtiyacınız olacak.

 

The Walking Dead: Azizler ve Günahkarlar

Skydance Interactive, bir şekilde Quest ve Quest 2 için yılın en iyi VR oyunlarından birini sığdırmayı başardı. En iyi VR oyunları 2020 listesinde en başarılı VR oyun diyebiliriz. , Güncellemeleri ile birlikte en iyi vr oyun adaylarından biri olacağı şüphesiz.

The Walking Dead VR İncelemesi

Platform: Rift Platformu // Görev Platformu

 

Astro Bot Kurtarma Görevi

Platform:  PlayStation VR

Bu aksiyon platform oyununda, uzaya dağılmış mürettebatınızın çeşitli üyelerini kurtarmalısınız. Oyun, sizi uzun süre eğlendirecek 20 farklı ana seviye ve 26 zorluk seviyesi sunuyor. Bu basit bir platform başlığı değil. Oyun 360 derecelik dünyalara sahip, su tabancası ve kanca atışı dahil olmak üzere birkaç farklı silah sunuyor.

En iyi VR oyunları 2020

 

Sabre yendi

Platform:  HTC Vive; Oculus Quest, Oculus Rift ve Rift S; PlayStation VR; Valf İndeksi; Windows Karma Gerçeklik

Beat Saber, aktif bir dokunuşa sahip bir müzik ve ritim oyunudur. Kurulum, Audiosurf, Guitar Hero ve Rock Band gibi diğer müzik oyunlarına benzer, ancak sanal bir gemiyi kontrol etmek veya sahte enstrümanlar kullanmak yerine, sanal lazer kılıçlarıyla bir şarkıda yolunuzu bulurken ritim verirsiniz.

Müzik çalarken, Beat Saber ekranda size doğru kayarken doğru kumanda (sağ veya sol) ile vurmanız gereken farklı renk kodlu blok desenleri oluşturur. Engeller, eğilmenizi veya kaymanızı gerektiren zamanlarda da ortaya çıkar.

Hiç kuşkunuz olmasın, Beat Saber oturarak oynayabileceğiniz bir oyun değil; çok aktif bir deneyim. Müzik ve hareketi seviyorsanız, Beat Saber kesinlikle keşfetmeye değer.

Özellikle Beat Saber çok oyunculu mod ile birlikte en iyi vr oyunları 2020 listesinde başı çekecek oyunlardan birisi oldu

 

Phantom: Gizli Operasyonlar

Phantom: Covert Ops , bu listede  “Orta” konfor derecesi alan tek oyundur. VR’deki ilk saatleriniz ile Lone Echo gibi deneyimler arasında başka bir iyi köprü . Gibi Gölge Nokta ve Kızıl Matter , Phantom: Covert Ops ışınlanma yerine doğal (ya da sürekli) hareketini kullanır. Askeri bir kayıkta özel bir operasyon askerini oynadığınız için yöntem ilginç olsa da. Yok gerçekten. Oyunun çoğunu bir yerden başka bir yere kürek çekerek geçireceksiniz ve bu tür “kokpit” hareketi yeni gelenler için genellikle simüle edilmiş yürüyüşten daha rahat olsa da, kanoların nehirdeki kayması hala sizin sadece temel bilgileri öğrendikten sonra denemelisiniz.

Geliştirici:  nDreams

Platform: Rift Platformu // Macera Platformu

 

BABA ÖLÜMSÜZ

ILMxLAB ve Lucasfilm tarafından geliştirilen Vader Immortal , Sith Lord’un kendisinin kanonik bir hikayesini anlatıyor. Mustafar gezegeni, savaştan tırmanmaya ve Güç’te ustalığa kadar tüm yeni doğan VR becerilerinizi test edecek – ancak endişelenmeyin, bu oldukça affedici bir deneyim ve bunalmış hissediyorsanız ve sadece bir yeni Star Wars hikayesi.

Platform: Rift Platformu // Görev Platformu

En iyi vr oyunları 2020 listesi sürekli güncellenecek

 

 

Yorum yazın

TeknoVR