Oculus Quest 2 128 GB Versiyonu Satışa Çıktı

Oculus Quest 2 bağımsız VR gözlük seti, şimdi yeniden satışta ve temel 64GB modeli yerine daha yeni Oculus Quest 2 128GB versiyonuyla değiştirildi.

2 Okuma Süresi

Oculus Quest 2 128 GB versiyonu ile satışa çıktı, Şirket daha önce yüz kısmındaki süngerlerin tahriş sorununu çözmek için Oculus Quest 2 satışını durdurmuştu.

Ayrıca 64 GB hafızaya sahip olan versiyonunu artık üretmeyeceğini bunun yerine, yeni Oculus Quest 2 128 GB depolama kapasitesine sahip versiyonu satışa çıkaracağını duyurmuştu.

64 GB modeli yerine daha yeni Oculus Quest 2 128 GB versiyonuyla değiştirildi.

oculus quest 2 128 gb fiyatı

Oculus Quest 2 128 GB Fiyatı

Facebook’un daha önce belirttiği gibi, Oculus Quest 2 128 GB fiyatı, 299 dolar olan önceki fiyatla aynı şekilde satılıyor, Bu yeni versiyon ile tek fark, kutuda bulunan silikon kılıf bulunması. Kullanıcılar isterlerse bu silikon kılıfı, ön tarafta bulunan sünger üstüne sabitleyebilirler. Halihazırda bir Oculus Quest 2’ye sahipseniz, ücretsiz bir silikon kılıf talep edebileceğinizi unutmayın .

Oculus Görev 2 128 GB modeli Oculus’ internet sitesinde stoklarda bulunmakta, alternatif olarak Amazon İngiltere’de , OverclockersUK ve Currys sitelerinde de şuan stoklarda var ve satın alabilirsiniz.

CEO’su Mark Zuckerberg, Oculus Quest 2, Ekim 2020’de lansmanından bu yana satışların “beklentileri aştığını” ve ” ilk ana akım sanal gerçeklik başlığı olma yolunda” olduğunu söylemesiyle VR pazarına hakim oldu. Bu, kısmen , platformun özelliklerini iyileştiren sürekli yeni güncelleme akışı ile daha iyi bir deneyim ve daha kolay ulaşılabilirlik etkisini arttırdı. Şuan daha fazla geliştirici Oculus platformu için içerik oluşturuyor.

Yorum yazın

TeknoVR