The Walking Dead VR incelemesi

3 dakika, Okuma Süresi

VR korku oyunu, The Walking Dead VR incelemesi. İskenderiye yeni bir medeniyetin beşiği, uçsuz bucaksız karanlıkta bir ışık feneri olacak mı? Bu size kalmış. Bugün, Survios ve AMC The Walking Dead Onslaught’u yayınlayarak oyuncuların AMC’nin hit şov dünyasına ve özellikle de kır saçlı Daryl Dixon gibi hayranlarının en sevdiği karakterlerin yerine geçmelerine izin veriyor.

Oyun Direktörü Andrew Abedian, ” The Walking Dead Onslaught nihai hayran deneyimi” diyor. “Tam anlamıyla İskenderiye’ye dalmış durumdasınız, AMC ile yapılan özgün bir hikaye ile yaşıyorsunuz ve şovun kadrosundaki resmi seslendirme sanatçısının yıldızları.

saints

VR zombi oyunu The Walking Dead VR incelemesi ve VR Oyunun hikayesi

Kampanya, Norman Reedus’un bizzat seslendirdiği Daryl’in, başarısız bir malzeme kaçağının ve gizemli bir yabancıyla hayatını değiştiren bir karşılaşmanın sonuçlarını hesaba katmasını takip ediyor. Abedian, ” The Walking Dead Onslaught’daki birincil çatışma, toplumu yeniden inşa etmenin arkasındaki etik felsefeyle ilgili Rick ve Daryl arasında gelişen bir konuşma” diyor. “Rick, İskenderiye’yi yepyeni bir dünyanın kilit taşı olarak yeniden inşa etmeye çalışıyor, bu da bir zamanlar düşmanlarını daha geniş bir topluluğa entegre etmeyi ve kolektifin iyiliği için kararlar vermeyi gerektiriyor.”

İlginizi Çekebilir

Herkes gemide değil. Abedian, “Daryl, bu kararlar konusunda Rick’e defalarca meydan okuyor, bunun yerine masum bir hayatı denemeye ve kurtarmaya kararlı – Daryl’in ahlaki açıdan taşınmaz bulduğu bir eylem ve bir Rick’in inşa ettikleri geleceği tehlikeye atabileceğini düşünüyor,” diyor Abedian.

Bu, AMC’nin The Walking Dead TV şovunun sekizinci ve dokuzuncu sezonları arasındaki, Kurtarıcı Savaşı ile ardından gelen yeniden inşa edilen İskenderiye arasındaki boşlukları doldurmak için tasarlanmış tamamen kanonik bir hikaye .

Ve yeniden inşayı da yapan sensin. Gelen Walking Ölü Onslaught , sen umut, sağ kalanlar için bir sığınak bir kale haline yerleşim sağlamak için bunları kullanın, sonra İskenderiye’nin duvarlarının dışında kaynaklar için temizlemek gerekir. Rick, Daryl, Michonne ve Carol olarak Survios’un çığır açan Progressive Dismemberment sistemiyle yüzlerce yürüyüşçüyü kesecek, kesecek ve vuracaksınız. Ne kadar uzun süre dışarıda kalırsanız, yürüyüşçülerden istenmeyen dikkat çekme şansınız o kadar yüksek, bu yüzden dikkatli olun.

vr korku oyunu

The Walking Dead VR Zombiler İle Tanışın VR Korku Oyunu

Abedian, ” Onslaught , derin bir savaş özgürlüğü ve içgüdüsel tatmin duygusu sağlamak için tasarlandı” diyor. Geziler ayrıca, bir yürüteçe saldırdıktan sonra zamanı yavaşlatma yeteneği gibi benzersiz efektlerle yükseltilebilen sağlam bir cephanelik oluşturarak yeni silahlar keşfetmenize de olanak tanır.

AMC Oyunlardan Sorumlu Başkan Yardımcısı Clayton Neuman, ” The Walking Dead Onslaught gerçekten sürükleyici bir teklif” diyor. “Sizde düşüncelerinizi bizim ile yorum olarak paylaşabilirsiniz.” Şovun hayranları ilk kez en sevdikleri karakterlerin yerine geçebilecek ve kıyamet sonrası fantezilerini yaşayabilecekler. Bu oyunu oynamak çok iyi bir zaman. ”

Survios’un Raw Data ve Sprint Vector’dan öğrendiği derslere dayanarak, aynı zamanda yılın en sofistike VR oyunlarından biri olacak. Abedian, “Bu proje bizim için uzun bir aşk emeği oldu ve nihayet bunu dünyanın her yerindeki hayranlara ve oyunculara sunmaktan çok mutluyuz” diyor.

Walking Dead Onslaught , Rift Platformu için bugün piyasaya çıkıyor ve uyumlu bir Oculus Link kablosuna ve PC’ye sahip olmanız şartıyla Quest’te de oynanabilir .

Yorum yazın

TeknoVR