Yeni VR Korku Oyunu Arıyorsanız, A Wake Inn Tam Size Göre

Yeni oyunu arıyorsanız, VR Bross’un 25 Şubat tarihinde çıkacak olan korku oyunu A Wake Inn kesinlikle denemelisiniz. gözlüğü için çıkacak olan oyunu için aşağıdaki tanıtım videosunu izleyebilirsiniz. Bu oldukça benzersiz filmi için küçük bir fragman yayınlandı.

Yeni oyunu arıyorsanız, A Wake Inn tam size göre

Hikaye, Doctor Finnegan’ın sahip olduğu, oldukça gizemli bir yer olan Silver Inn Hotel etrafında dönüyor. Oyunda neden olduğunu anlamadığınız bir şekilde otelde uyanıyorsunuz. Bildiğiniz tek şey insan olmadığınız, aslında mekanize bir manken. Ancak, gelişmiş bir robot değilsin. Tüm uzuvlarınızı kullanabiliyorken, yürüyemiyorsunuz. Silver Inn’in kasvetli koridorlarında çeşitli takviyelerle tekerlekli sandalyede gezinmek zorunda kalıyorsunuz.

A Wake Inn VR Korku Oyunu

Çözülmesi gereken kaçış odası tarzı bulmacalarla, Doktor kısa dalga telsiziyle sizinle konuşurken yalnız değilsiniz. Ayrıca, koridorlarda dolaşan ve dikkatli olmazsanız anında sizi öldürmek isteyen mekanize mankenlerle ilgili küçük bir sorun var. Kaçamayacağınız için sessiz olmalısınız, bir çıkış yolu bulmaya çalışırken yavaşça ilerleyerek bulmacaları çözmelisiniz.

A Wake Inn

oyunu hayranları için heyecan verici bir olasılık sunuyor. Otelin tasarımı ve ses sistemi gibi unsurlar, yüzeyin hemen altındaki uğursuz hikayeyle dalga geçerken dikkatli bir şekilde gerilim ve korku bakımından zengin bir atmosfer yaratıyor. ”

Bir Wake Inn  , HTC Vive, Oculus Rift ve Valve Index gözlükleri için Steam’de birkaç hafta içinde geliyor.

Benzer İçerikler

Solaris Offworld Combat Bu İlkbaharda PlayStation VR da

Mina

Wraith: The Oblivion – Afterlife VR Korku Oyunu 2021 İlkbaharında Yayınlanacak

Sibel UNAL

2021 En İyi VR Gözlükleri

Mina

Medal of Honor: Above and Beyond Gallery Tanıtım Videosu

Sinem ALADAG

VR Korku Oyunları – Sanal Gerçeklik Korku Oyunları

Beren BULUT

Oculus Quest 2 Oyunları + Oculus Link Destekleyen VR Oyunlar

Mina
Abone Ol
Bildir
guest
Reting
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments