Into the Radius 2, Kıyamet Sonrası Hayatta Kalmayı Yaşayın

Özellikle, yeni duyuru fragmanındaki tüm görüntüler Quest 2'de çekildi; bu, oyunun karmaşık, fizik tabanlı oynanışı ve gerçekçi silah kullanımı büyük ilgi çekici olduğundan iyi bir işaret.

3 dakika, Okuma Süresi

Into the Radius 2 Quest’ten sonra PC VR Gözlükleri için yayınlanacak. Tek oyunculu hayatta kalma nişancı oyunu Into the Radius’un (2020) arkasındaki geliştirici CM Games , yeni bir oynanış fragmanında uzun zamandır beklenen devam oyununun bu yaz Steam Erken Erişimine geleceğini doğruladı.

Güncelleme (16 Nisan 2024) : Hem tek oyunculu hem de dört oyunculu co-op modu bulunan oyun, aşağıda bağlantısı verilen ilk fragmanını yeni aldı.

Stüdyonun oyunun Quest versiyonunu düşünüp düşünmeyeceğine dair henüz bir bilgi yok ancak oyunun Discord kanalı ( davet bağlantısı ) aracılığıyla stüdyoyla birlikte takipte olacağız.

Bu arada, Steam sayfasında Into the Radius 2’yi istek listesine ekleyebilirsiniz.

Into the Radius 2

Serinin ilki gibi Into the Radius 2 de 2024 yılında PC VR başlıkları için Steam Erken Erişim’de yayınlanacak. Ekip, EA’in değerli geri bildirim ve öneriler almalarına olanak tanıyacağını söylüyor CM Games, oyunun Steam sayfasında oyunculardan gelen bu durumun “oyunun şekillenmesinde ve geliştirilmesinde çok önemli bir rol oynadığını” söylüyor.

Orijinal oyun sonunda 2022’de Quest’e geri dönerken stüdyo, X (eski adıyla Twitter) üzerindeki bir gönderide Into the Radius 2’nin “ilk olarak Steam’deki bir erken erişim geliştirme döngüsünü takip edeceğini” söylüyor. Zamanı gelince diğer platformlardan da bahsedeceğiz.”

İlginizi Çekebilir

CM Games, Into the Radius Quest 2’de 8 Eylül’de geleceğini duyurdu. Into the Radius ile kıyamet sonrası hayatta kalma VR deneyimini Quest 2 ile yaşayın. Stalker’dan ilham alan hayatta kalma oyunu Into the Radius (2020), ilk olarak 2019’un sonlarında Erken Erişim olarak piyasaya çıktığında SteamVR gözlüklerindeki başarı payını gördü. Şimdi stüdyo, açık dünya oyununu önümüzdeki aydan itibaren Quest 2’ye getireceğini duyurdu.

Stüdyo, Quest 2’deki beta erişim süresinin bir özetini yayınladı ve yaklaşık 14.000 saatlik birleşik oyun süresini tamamlayan yaklaşık 5.000 oyun testçisi olduğunu söyledi. Bu beta test sürecinde sadece 82 kişi oyunun sonu görebildi. Bu hayatta kalma oyununun genişliği ve zorluğunun bir kanıtı diyebiliriz.

Into the Radius, Sovyet filmi Stalker’a (1979) çok benzeyen, 1972 tarihli  Roadside Picnic adlı romandanbir tek oyunculu hayatta kalma nişancı oyunudur.

Pechorsk Radius bölgesinde, affedilmeyen bir distopik ortamda keşfe çıkmak, ganimet toplamak ve garip eserleri kurtarmak için gizli, tırmanma ve gerçekçi silahlar kullanmanız gerekiyor. Geliştiriciler CM Games, Into the Radius’un  “20 saatten fazla oyun süresi” sunduğunu söylüyor.

Şimdi CM Games, kıyamet sonrası hayatta kalma VR oyunu 8 Eylül 2022’de Meta Quest 2 için yayınlanacak.

SteamVR başlıklarında oyun, 2020’de Erken Erişim’den çıkarıldığından bu yana 3.000’den fazla oyuncudan ‘Çok Olumlu’ bir genel kullanıcı puanı alarak oldukça iyi bir performans sergiledi.

Özellikle, yeni duyuru fragmanındaki tüm görüntüler Quest 2’de çekildi; bu, oyunun karmaşık, fizik tabanlı oynanışı ve gerçekçi silah kullanımı büyük ilgi çekici olduğundan iyi bir işaret.

Yorum yazın

TeknoVR