Shooter VR Oyunu Breachers Son Güncellemeyle Çok Oyunculu Oyuna Sahip Oldu

1 dakika, Okuma Süresi

Shooter VR oyunu Breachers (2023) geliştiricisi Triangle Factory, 5v5 çok oyunculu oyununun artık rekabetçi sıralamalara sahip olduğunu, bunu ilk sezonu boyunca test edeceğini ve değiştireceğini duyurdu. Stüdyo, bunun ‘Sıfır Sezon’ olarak adlandırılan süreçte gelişen bir süreç olacağını söylüyor ve stüdyo, Steam güncellemesinde “belirli özelliklerin ve değerlerin optimum oyuncu deneyimini garanti etmek için hâlâ değiştirilebileceğini” belirtiyor.

Shooter VR Oyunu Breachers

Stüdyo, oyunun gelecek sezonunun “Rekabetçi formülümüzü oyuncu ve topluluk geri bildirimleriyle mükemmelleştireceğini” savunuyor ve ayrıca her sezonun üç ay süreceğini ve yılda toplam dört sezon olacağını belirtiyor.

Bronz, Gümüş, Altın, Platin, Elmas, Ustalık, Büyük Ustalık’tan Küresel Şampiyona kadar kademeleri tırmanmaya başlayabilirsiniz; her kademe kendi açılabilir silah görünümü ve oyun içi kredilere sahip olabilirsiniz.

Rainbow Six Siege’den ilham alan Breachers , güvenli bir binaya saldıran veya onu savunan, denenmiş ve onaylanmış takım modeline odaklanıyor. Düşmanın bombanızı etkisiz hale getirmesini engellemek için duvarları kapatan ve duvarları aşan Uygulayıcılar veya kapı engelleyiciler, gezici mayınlar, statik alan yayıcılar ve yakınlık sensörleri gibi aygıtlar kullanan İsyancılar olarak takım oluşturuyorsunuz.

Özellikle tüm platformlar için çapraz oyunu içeren Breachers’ı Quest , SteamVR gözlükleri ve PSVR 2‘de 30 $ fiyatla satın alabilirsiniz.

TeknoVR