En İyi 10 PSVR 2 Oyunu

9 dakika, Okuma Süresi

PSVR 2 sahibi iseniz size önereceğimiz en iyi 10 PSVR 2 oyunu listemize göz adın. PSVR 2’nin lansmanından bu yana bir haftadan fazla zaman geçti ve beraberinde sanal dünyalara bol bol dalmanıza olanak tanıyan 40’tan fazla oyun listelendi.

Burada, nişancı, korku, macera, platform oluşturma ve daha fazlasını içeren oyunlara yer verdik. Alfabetik sırayla listelenmiş, şu anda en iyi PSVR 2 oyunu seçimimiz aşağıda.

Demeo

Demeo, Oyunda Diğer üç oyuncuyla birlikte oyun tahtasına oturun ve yeteneklerinizi gerçekten test edecek modül Bosslar ile zindana girin. Sonuç olarak, Demeo temelde PSVR 2’nin entegre çapraz oynama sayesinde hem VR gözlüğü sahibi hem de düz konsola sahip olan arkadaşlarınız için organize edilmiş bir birinci sınıf masa oyunu deneyimidir.

Oyunu Buradan Alabilirsiniz

Gran Turismo 7

Gran Turismo 7’yi  isteğe bağlı VR modunda oynamak için özel bir direksiyon setine sahip olmanıza gerek yok, bu gerçek dünya sürüş simülasyonu, çevrimiçi olarak kafa kafaya gitmenize olanak tanıdığından, Bir direksiyon seti ile oyunu oynamanız şiddetle tavsiye edilir.

Oyunu Buradan Alabilirsiniz

Horizon Call of the Mountain

Horizon Call of the Mountain, oyuncuları nefes kesen bir dünyada eğlenceli bir yolculuğa çıkarırken, VR’de herhangi bir yerde bulabileceğiniz en iyi grafiklerden bazılarını sergiler, bu tek oyunculu macerada grafikler için bile oynayabilirsiniz.  VR’ye özgü oyun için kalın. Destansı manzaraların ötesinde, oyunun zengin bitki örtüsü, bir dizi tırmanma aleti ve etkileşimli aksesuarlar gibi ayrıntılarda yer almakta ve bunlar Call of the Mountain’ı çok sürükleyici bir oyun haline getiriyor.

Oyunu Buradan Alabilirsiniz

The Last Clockwinder

Studio Ghibli, VR oyunları yapmıyor, ancak Hayao Miyazaki’nin karmaşık görevleri yerine getirmeniz için sizi kendi mekanik klonlarınızdan oluşan bir filo ile donatan bu inanılmaz derecede bağımlısı yapan bulmaca oyununun tasarımında parmağı olduğuna yemin edebilirsiniz. Tüm evrenin biyoçeşitliliğini elinde tutan ağacı kurtarın ve doku stoklayın.

Oyunu Buradan Alabilirsiniz

Les Mills Bodycombat

PSVR 2, oda ölçeğinde oyunlar için orijinal PSVR’den çok daha iyi tasarlanmış; bu nedenle, yenisine dalabileceğiniz, eğilebileceğiniz, kaçabileceğiniz ve yumruk atabileceğiniz için PSVR 2 kesinlikle bir egzersiz ekipmanı olarak düşünmeye başlayabilirsiniz, sana uygun. Antrenörler sizi, tümü Noam Dee, Fas Fash ve daha fazlası gibi sanatçılardan şarkılara ayarlanmış 50’den fazla kalp atış hızı antrenmanına götürür.

Oyunu Buradan Alabilirsiniz

Moss & Moss: Book II Bundle

Moss ve Moss Book II iyi seriyi de alabilirsiniz. Ana karakter, orman yerleşiminin sınırlarının ötesinde büyüklük hayalleri olan genç bir fare olan Quill’dir, ancak aslında küçük Quill’i yemyeşil fantezi dünyasında platformlar oluştururken kontrol etmekle kalmayan, aynı zamanda ona fiziksel olarak yardım eden ‘Okuyucu’ olarak oynuyorsunuz. çevresel yapboz parçalarıyla etkileşime girerek. Kötüleri yenmek arasında, biraz etrafa baktığınızdan ve evrenin büyüleyici ve ayrıntılı görsellerine baktığınızdan emin olun.

Oyunu Buradan Alabilirsiniz

Pavlov

“‘X shooter’ oyunu sanal gerçeklikte sürükleyici silah fiziği ve bomba etkisiz hale getirme eylemiyle dolu, rekabetçi Counter Strike benzeri bir oyun arıyorsanız Pavlov harika bir alternatif. Modern silahlarla takım tabanlı oyun oynama konusunda iyi bir yardım sağlayacak bir ton mod var, 2. Dünya Savaşı savaşları ve zombi sürüsü atış modları size güzel zaman geçirtecek.

Oyunu Buradan Alabilirsiniz

Resident Evil Village

Resident Evil Village,  isteğe bağlı bir VR oyunu olabilir, ancak bu tek oyunculu korku oyunu, dünyanın kan dondurucu düşmanları ve atmosferik dünyası sizi ele geçirdiği için PSVR 2’de gerçekten kendinizi evinizde hissettiriyor.

Oyunu Buradan Alabilirsiniz

Song in the Smoke Rekindled

Song in the Smoke, oyuncuyu her gün açlık, soğuk, yorgunluk ve gölgelerde gizlenen çok sayıda canavarla yüzleşmeye zorlayan, affetmeyen bir hayatta kalma macerasıdır. Görseller, PSVR 2 versiyonunda büyük bir yükseltme alarak PC VR versiyonuna rakip olacak hale getirildi. Oyun büyük ve karmaşık seviyelerine daha ince bir dokunuş getiriyor. Haritanızı açık tutun, temel malzemeleri ve el işlerini topladığınızdan emin olun, gece hayatta kalın ve oldukça destansı ilkel yaratıklarla savaşacaksınız.

Oyunu Buradan Alabilirsiniz

Star Wars: Tales from The Galaxy’s Edge

Başlangıçta bir üçleme olarak Quest’te doğan Star Wars: Tales from the Galaxy’s Edge Enhanced Edition, sizi Batuu’ya düşen bir Droid Tamir Teknisyeni olarak oyuna sokuyor, burada Guavian Death Gang ile karşı karşıya geliyorsunuz, bir First Order tesisine sızıyorsunuz ve başka bir yere seyahat ediyorsunuz.

Oyunu Buradan Alabilirsiniz

 

Aşağıdaki Oyunları da PSVR 2 için düşünebilirsiniz.

Şu anda mağazada 30’dan fazla VR oyunu var, ancak ilginizi çekebilecek 10 önemli oyunun bir listesi de burada:

Yorum yazın

TeknoVR