UYGULAMA

Roland Emmerich kendi VR şirketini kurdu

. Independence Day direktörü Roland Emmerich kendi şirketini kurdu.

Emmerich, 360 derecelik yayıncılığın herkese açık ve erişilebilir olmasını amaçlayan adlı yeni bir VR medya gözlüğü kurucularındandır. Şirketin kendine has bir akıllı telefona bağlı kamera kullanarak panoramik videoyu gerçek zamanlı olarak aktarmasına olanak tanıyan uygulaması VResh var. Şirketin kendi geliştirdiği Medya Altyapısı ile güçlendirilmiş olan Media Engine, şirket içi ve ortak geliştirilen diğer uygulamalarda kullanmayı planlıyor.

VResh Uygulaması Tanıtım Videosu

Şirket, ortalama veri bağlantıları ile yayıncılığın kullanılabilir olduğunu ve bu doğruysa başarısının anahtarı olabileceğini iddia ediyor. Akan panoramik görüntüler yoğun bir süreçtir ve standart bir ekrana kıyasla çok daha fazla veri kullanıyor.

desteklemek için kendi VR gözlüğünü kullanacak. Cihaz, neredeyse yalnızca lensler ve akıllı telefonu tutmak için geliştirilen kollardan oluşan minimalist bir çerçeve ile hazırlanmış durumda.

Şu anda, şirketin donanımıyla ilgili fiyatlar henüz açıklanmadı, yeni uygulamayı beta test etmek için kayıt olabilirsiniz.

[miptheme_adssystem ad=”6391″ align=”none” hide_on_mobile=”yes”][/miptheme_adssystem]

  Panopto Eğitimsel Video Platformu 360 Derece Video Desteği Getirdi

Benzer İçerikler

American Airlines ARKit Kullanarak AR Navigasyon Oluşturuyor

Mercedes-Benz, Ask Mercedes AR Uygulama ile Müşterilerini Buluşturdu

Cardboard Uygulama

Yorumlar

Yorum yapmak için lütfen GİRİŞ YAP
  Abone Ol  
Bildir