OYUN

VRSports Yeni Oyunuyla Karşımızda: VR Golf DLC

Degica Oyunları bir kez daha Sports‘ı genişletiyor. Bu sefer ile karşımıza çıkıyor. Geçen ay düzenlenen Masa Tenisi eklemesinin ardından Degica Oyunları, bugün VR Sports için mevcut olan listeye daha fazla indirilebilir içerik (DLC) ekledi. VR Sports – Golf şimdi piyasaya çıkacak ve ilk haftası için özel fiyat promosyonuyla satışa sunulacak.

Degica Games tarafından yayımlanan onuncu spor ve ikinci DLC oyunu olan VR Sports – Golf sizi sanal ortamda eğlenerek golf oynamınızı sağlamak için tasarlandı. Ancak golf topunu ormanda kovalamakla alakalı endişelenmenize gerek yok. DLC hakkında ise çok az ayrıntı paylaşıldı.

VR Golf DLC Oyununu ile Oynayabileceksiniz

VR Golf DLC

VR Sports başlangıçta Mart 2017’de yedi spor dalında çıkış yaptı. Ücretsiz bir güncelleme ile VR Sports – Karts geliştirildi. VR Sports – Masa Tenisi, şu an 18 TL’lik bir bir fiyata sahip.

HTC Vive ile uyumlu olan VR Sports – Golf şu an aracılığıyla indirilebilir. Bir lansman haftası promosyonu kapsamında fiyatı ise 16 TL. DLC, 23 Ağustos 2017 tarihinden itibaren 18 TL’lik standart fiyatla sunulacak.

VR OTTO, VRSports oyunları hakkında sizleri bilgilendirmeye devam edecek.

  Sanal Gerçeklik Hayatımızda Neleri Değiştirecek?

Benzer İçerikler

Archangel VR, Rift ve Vive Versiyonu için Fiyatı Düşürdü

PSVR Dünya Çapında 3 Milyon Satışı Geçti

Zombi Oyunu Death Horizon Gear VR’a Eylül Sonunda Geliyor

Yorumlar

Yorum yapmak için lütfen GİRİŞ YAP
  Abone Ol  
Bildir