Artırılmış Gerçeklik

The Sims FreePlay İçin Sims AR Desteği Duyuruldu

Sims . Bu hafta Electronic Arts (EA), The Sims FreePlay için Brilliant Backyards güncellemesinin bir parçası olarak, mobil yaşam simülasyon oyununun () desteğini de duyurdu.

(Artırılmış Gerçeklik)

AR modu sadece veya daha yüksek bir sürümü ile çalışan cihazları ile uyumlu A9 işlemci yada daha iyi işlemci gerektirecek.

Uygun Cihazlar:

özelliği 12 ve A9, A10, A11 veya A12 yongaları olan cihazlar tarafından destekleniyor:

6s ve 6s Plus

● iPhone 7 ve 7 Plus

● iPhone SE

● iPad Pro (9.7, 10.5 veya 12.9) – hem birinci hem de 2. nesil

● iPad (2017)

● iPhone 8 ve 8 Plus

● iPhone X

● iPhone XS, XS Max ve XR

 

 

Yukarıdaki fragmanda gördüğünüz gibi, yeni AR işlevselliği aslında oldukça etkileyici. Cihazınızın kamerasını kullanarak, evinizi veya alanı yaklaştırabilirsiniz, uzaklaştırabilirsiniz. İçeri girebilir, dışarı çıkabilir.

Şuan için AR oyun deneyimi tamamen deneysel. Sims AR oyununu farklı bir versiyonu olarak düşünebilirsiniz. Bu, AR’da kullanılan öğelerin normal oyuna geri alınamayacağı ve AR’da kaynak toplayamayacağınız anlamına gelir. AR’da XP kazancı veya Görev ilerlemesi yok. Bu AR uygulaması daha çok bir gösteri niteliğinde.

Çok oyunculu desteği var ve AR’da yeni bir lot inşa edebilmek, ücretsiz oynanabilen birkaç mobil oyunun da dikkat çekici olduğu harika bir özellik. Uyumlu bir iOS cihazında AR modunu etkinleştirerek, şehir haritasını ekranını ziyaret edebilirsiniz. Binalar hakkında ve AR uygulaması hakkında bilgiyi blog yazısından edinebilirsiniz.

  AR Korku Oyunu Night Terrors: Bloody Mary

Benzer İçerikler

American Airlines ARKit Kullanarak AR Navigasyon Oluşturuyor

Transformers AR Deneyimi İle Bumblebee

Apple’ın iPhone X Yüz Tanıma Sistemi VR / AR Geliştirmesini Destekliyor

Yorumlar

Yorum yapmak için lütfen GİRİŞ YAP
  Abone Ol  
Bildir