Artırılmış Gerçeklik

Sacramento Kings ve Nike, Artırılmış Gerçeklik Uygulamasını Başlattı

Sacramento Kings NBA basketbol takımı, Nike uygulaması başlattı. Uygulama, taraftarların Sacramento Kings üniformalarını kişiselleştirmelerine ve yıldız oyuncularla kendilerini neredeyse fotoğraflamasına olanak tanıyor.

Kings + Golden 1 Center uygulamasıyla ekibin yeni forması, Zappar tarafından inşa edilen ve Coca-Cola gibi markalarla benzer fırsatlar sağlayan bir platformu sayesinde hayat buluyor.

Hayranlar, kendi formalarını Nike Artırılmış Gerçeklik ile özelleştirebilirler.

Kings’in baş teknoloji sorumlusu Ryan Montoya, “Teknolojiyle, üniforma tasarımını son şeklini, benzeri görülmemiş miktarda bilgi ve ayrıntıyla dünyanın dört bir yanındaki basketbol severlere sunacağız. Nike ve NBA arasındaki ortaklık yaratıcılığa ve dönüştürücü tasarıma dayanıyor ve artırılmış gerçeklik deneyimimizle, bu uzun soluklu geleceği inşa ediyoruz.” dedi.

Yeni Nike forması, taraftarlar için bu sonbaharda satın alınabilecek. Ve taraftarlar bu uygulamayla 2017-2018 sezonunun başına kadar aynı formadan deneyimleyebilecek.

Sacramento Kings, bir süredir dijital teknolojiyi benimsiyor. Twitter’a katılmak, bir şirketine yatırım yapmak, oyuncularla röportaj yapmak, uluslararası olarak VR’da oynamak Sacramento Kings’in girişimlerinden bir kaçı. Facebook Live’yu kullanan Reddit “Herşeyi İsteyin” programına ev sahipliği yapan ilk ekibin onlar olduklarını söylüyorlar. Kings, Sacramento şehir merkezinde güneş enerjisi kullanarak yeni bir spor alanı yarattı ve buna geniş bant bağlantısı da eklendi.NBA’in en büyük video panosunu 4K UltraHD çözünürlükle piyasaya sundular.

  Formex Swıss AR Kullanarak Müşterilerine Saatleri Denemelerini Sağlıyor

Benzer İçerikler

DigiLens, Holografik Ekran için 25 Milyon Dolar Bütçe Artışı Yaptı

HTC Vive, Vive Arts Sanat Programını Duyurdu

iOS 11 İle Kullanabileceğiniz En İyi 9 Artırılmış Gerçeklik Uygulaması

Yorumlar

Yorum yapmak için lütfen GİRİŞ YAP
  Abone Ol  
Bildir