OYUN

Bilim Kurgu Oyunu Orch Star VR Erken Erişimde Yayınlandı

İsveçli geliştirici , ilk unvanı oyununu ve için Steam Erken erişimde başlattı. Oyunda evrene hükmetmek için Orch filosunu komuta edeceksiniz.

Orch Star, hem bilim kurgu hem de fantazi türlerini, orchs, elfler, cüceler ve insanlar egemenlik için mücadele eden bir evrende kendilerini bulan bir savaşta bulunduruyor.

Orch Star VR Oyunu Erken Erişimde

Oyunda Mevorian İmparatorluğu döneminde yaşanan baskı zulümleri intikam için can atan, bir zamanlar güçlü bir Orch ayaklanmasına yol açtı. Şimdi Orklar, Mevorianlılar aşağı indirmek ve galaksideki egemenliğini yeniden kazanmak için güç topluyorlar. Birleşmiş güçlü bir liderin altında, Orch fraksiyonu sadece İnsan filosuna değil, aynı zamanda eski Elfler, ileri teknolojili Pekeenler, Goblinler ve diğer Orklar’a karşı hazır.

Orch Star
Orch Star

Oyuncular Orch lideri rolünü üstlenecekler. Kontrolü sağlamak için de gemiler üreteceksiniz. Erken erişim modu 12 tek oyunculu modun yanında 1vs1, 2vs2 ve 1vs1vs1vs1 seçeneklerine sahip dört kişiye kadar çevrimiçi çok oyunculu mod içerecek. Görevleri tamamlamak, yeni özellikler ve gemilerin kilidini açacak.

Orch Star Studios’tan Michael Stenmark:

Steam Early Access’de Orch Star’ı ve diğer bilim-kurgu taraftarları için bu büyüleyici yıldızlararası evrene dalmaktan özellikle heyecan duyuyoruz. Erken Erişim bize son kullanıcı deneyimini iyileştirmemize yardımcı olacak çok değerli oyuncu geri bildirimi toplamak için bir şans veriyor. Özellik listesi ve çok oyunculu mod kapasitesi bu aşamada sınırlı olmasına rağmen, bu sadece bir başlangıç. Umarız oyuncular, gelip tadını çıkarır.

Stüdyo, oyunun tam sürümünü 2018 yılının ilk çeyreğinde piyasaya sürmeyi planlıyor. Oyun 21 Aralık’a kadar satışta olacak. Oyunun erken erişim fiyatı ise 21.25 TL.

, güncel ve gelecek hakkında sizleri bilgilendirmeye devam edecektir. Daha fazlası için Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

  Turtle Rock Studios'tan Oculus İçin Yeni VR Macera Oyunu Duyurusu

[miptheme_adssystem ad=”6391″ align=”none” hide_on_mobile=”yes”][/miptheme_adssystem]

Benzer İçerikler

CES 2019: HTC Viveport Infinity Aboneliği 500+ VR Uygulamasına Sınırsız Erişim Sağlayacak

Google AR İçin Tango Desteğini Durduruyor

PSVR 2, PS5 İle mi Gelecek? PSVR’nin 10 Yıl İçindeki Değişimi “Dramatik Olacak”

Yorumlar

Yorum yapmak için lütfen GİRİŞ YAP
  Abone Ol  
Bildir