Artırılmış Gerçeklik

Microsoft HoloLens ile Remote AR: Artırılmış Gerçeklikte Canlı Uzman Yardımı

çözümleri uzmanı , kurumsal odaklı görüntülü arama çözümü için ile ürününün duyurusunu yaptı. Remote AR, Artırılmış gerçeklik başlıklarını destekleyen Scope AR’ın ikinci ürünü olacak.

Microsoft HoloLens ile Remote AR

İş dünyası müşterileri düşünülerek tasarlanan Remote AR, Siemens, Eaton, Lockheed Martin gibi şirketlerde gerçek zamanlı uzaktan işbirliği olanağı sağlayan şirketin uzaktan yardım AR uygulamasıdır.

Microsoft HoloLens ile hands-free, elle kontrollü ara birim alan teknisyenleri setini, daha fazla özgürlük ve iletişim netliği ile uzak bir uzmana bağlanmak için kullanabilecek. Yardım alarak akıcı bir şekilde görevlerini yerine getirebilecekler.

Microsoft HoloLens ile Remote AR
Microsoft HoloLens ile Remote AR

Scope AR CEO’su ve kurucusu Scott Montgomerie:

Remote AR, kullanıcılara bir akıllı telefon, bir tablet veya cihazlarını seçmelerine izin vererek, istedikleri zaman ihtiyaç duydukları uzmanlara bilgi edinmek için kurumsal ihtiyaçlarını desteklemek üzere temelden tasarlanmıştır. Microsoft HoloLens gibi en yeni teknolojileri sorunsuz bir şekilde çözümlerimize entegre ediyoruz; böylece kuruluşlar eldeki işe odaklanabiliyorlar, bilgilerini günümüz artırılmış gerçeklikten alabilecekleri ve en iyi cihazları iş gücü için kullanabileceklerini garanti ediyorlar.

Remote AR özelliklerine canlı video akışı, ses, 3D animasyon, ekran paylaşımı ve çapraz platform AR canlı desteği dahil edildi.

Platformlar arası işlevsellikten dolayı Remote AR, bir kullanıcının herhangi bir iOS, Android veya Windows akıllı cihazdan veya Windows masaüstünden gerçek zamanlı olarak bir uzmanla bağlanmasına ve ortak çalışmasına olanak tanır. Söz konusu uzman AR’ı kullanarak dijital içeriği kullanıcıya bir sorunun teşhisi ve çözümünde kullandığı kameranın üzerine gösterdiği gerçek görüntünün üzerine yerleştirebilir. Programa de dahil olmak üzere bir çok yenilik eklendi.

, güncel ve gelecek hakkında sizleri bilgilendirmeye devam edecektir. Daha fazlası için Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

  DoubleMe AR Hologram Kullanarak Aileleri Birleştiriyor

[miptheme_adssystem ad=”6391″ align=”none” hide_on_mobile=”yes”][/miptheme_adssystem]

Benzer İçerikler

Sanal Gerçeklik Şampiyonasına Hazır Olun: Onward Fps

Leap Motıon ile Parmak İzleme Teknolojisi

The Exorcist: Legion VR Deneyimi Bu Ay Vive ve PSVR’a Geliyor

Abone Ol
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x