OYUN

Megadimension Neptunia VIIR Oyunun Batı Yayın Tarihi Açıklandı

oyunları arasında Batı’da hiç yayınlanmayacak olan ürünler var. Dead or Alive Xtreme3: Fortune çok büyük ilgi çekmesine rağmen Avrupa ve Amerika’da kullanılamıyor. Batı bölgelerinde serbest bırakılmak üzere onaylandı. Oyun 2018’de başlatılacak.

Megadimension Neptunia VIIR Mart 2018 Batı’da Yayınlanacak

Oyundaki karakterler, dünyanın ve oyun mekaniğinin video oyunları endüstrisini ustalıkla yansıttığı uzun süren bir dizinin devamıdır. Video oyunları Gamindustri dünyasında yerleşik ve paralel bir dünyanın keşfi hikayesini anlatıyor. Gamindustri halkı, olguyu denetleyicinin arkasındaki kişiye dayanan bir video oyununun farklı sonlarına benzeterek, eterik varlığı The Player ismiyle tanıttı.

Megadimension Neptunia VIIR
Megadimension Neptunia VIIR

Oyun, Idea Factory International ve Compile Heart tarafından geliştirilen 2016  yapımı bir RPG oyunu. Megadimension Neptunia VII’in geliştirilmiş bir versiyonudur. Oyun, yenilenmiş bir savaş sisteminin yanı sıra yeni bir motorun benimsenmesiyle görselleri iyileştirdi. Video oyununda ilerlemeler belirli VR etkinliklerin kilidini açacaktır. Idea Factory International’a göre, Megadimension Neptunia VIIR oyuncuları VR’daki Gamindustri Tanrıçalarıyla tanışabilecek, sohbetlerini dinleyecek ve hatta doğrudan etkileşime geçecek.

Oyun şu an Japonya ve Çin’de mevcut. 13 Nisan 2018’de batı bölgelerinde piyasaya çıkacak. Batı versiyonunda Japonca seslendirmenin yanı sıra İngilizce dublaj ve alt yazıda olacak.

VROTTO, güncel ve gelecek hakkında sizleri bilgilendirmeye devam edecektir. Daha fazlası için Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

[miptheme_adssystem ad=”6391″ align=”none” hide_on_mobile=”yes”][/miptheme_adssystem]

  Dead Hungry Zombi Oyunu PlayStation VR'a Geliyor

Benzer İçerikler

PSVR İçin Yeni gerçek zamanlı VR strateji (RTS) oyunu V! No Heroes Allowed R! Duyuruldu

Oculus Go Geliştirici Kitleri Dağıtımına Başlandı

HTC Vive İçin Yeni Oyun Robinson: The Journey

Yorumlar

Yorum yapmak için lütfen GİRİŞ YAP
  Abone Ol  
Bildir