Magic Leap AR Shooter Oyunu Dr. Grordbort’s Invaders

Dr. Grordbort’s Invaders. Magic Leap’in, L.E.A.P. geliştirici konferansı Los Angeles’ta yapılmıştı ve iki gün süren heyecan verici gösteriler, en önemli notları ve Magic Leap One Creator Edition gözlük ile ilgili ilgi çekici çekimler ve karma gerçeklik alanında en yetenekli içerik oluşturucuları (MR) bir araya geldi.

AR Shooter Oyunu Dr. Grordbort’s Invaders

AR-enabled board oyunu, volumetrik yakalama, L.E.A.P. kullanılarak artırılmış performansları için Magic Leap’in AR gözlük setini zorlamak için tasarlanan bir tür karma gerçeklik projeleriyle göz kamaştırdı.

Dr. Grordbort’s Invaders AR Oyun

Dr. Grordbort’s Invaders, kelimenin tam anlamıyla duvarların hayat bulduğu bir oyun, yüksek kaliteli bir MR oyun deneyimi sunmak için Lumin OS planes ve meshing API’sini kullanıyor. Dost canlısı yüzbaşı Gimble’ın, Rhys Darby tarafından seslendirildiği Gimble tarafından yönlendirilen oyuncular, demir kaplı ordunun gerçek dünyaya bir kaç “port deliğinden” geçiş yaptığı sırada, yaklaşan kötü robot dalgalarını yok etmekle görevlendiriliyorsunuz.

Konferansta, oyun öğelerinin bir miktarını gösteren küçük bir demo yayınlandı. Tam olarak oyun başlamadan önce, biraz savunmasız ve zayıf silahlarla donatılmış birkaç otomatonun teleportlardan çıkıp sizin gerçekliğinize gelmesi ile başlıyor. Bu ilk dalga ile birlikte savunmaya başlıyorsunuz. Saldırılar her zaman direk karşınızdan olmayacak robotlar sizi bulunduğunuz oda veya yerde kuşatmak için etrafınızdan da saldırmaya çalışacak. Hızlı ve çevik olmalısınız.

Dr. Grordbort’s Invaders AR Game

Magic Leap One Creator Edition gözlüğün arkasındaki teknolojinin hala uzun bir yol kat etmesi gerekiyor ama buna rağmen, Dr. Grordbort’un Invaders’ı, sezgisel karma gerçeklik cihazında en mümkün olan yüksek kaliteli AR oyun örneklerinden biri diyebiliriz.

Dr. Grordbort’s Invaders

L.E.A.P. lansmanın bu AR oyun için küçük bir deneyim örneği olduğunu tekrarlıyor; geliştiricinin Weta Atölyesi için vaat eden silah ve Wave Blaster 6000 gibi ek silah ve araçlar dahil edeceğini söylüyor.

0 0 votes
Reting

Benzer İçerikler

Pikmin Serisine Dayalı Bir Pikmin AR Oyunu Geliyor

Bilal TEMIZ

Facebook Reality Labs AR Bileklik Çalışmaları

Mina

Canon Yeni Video ile Kurumsal AR / VR Gözlüğü MREAL S1 Sergiledi

Mina

Rokid Vision 2 AR, Waveguide Optikli AR Gözlüğü Tanıtıldı

İsa KAYA

Animasyon Için XR Teknolojisi Çok Uzak Görünmüyor

Mina

Sağlık Hizmetlerinde Sanal Gerçeklik ve Artırılmış Gerçeklik Kullanımı

Beren BULUT
Abone Ol
Bildir
guest
Reting
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More