Artırılmış Gerçeklik

Magic Leap AR Shooter Oyunu Dr. Grordbort’s Invaders

Dr. Grordbort’s Invaders. ’in, L.E.A.P. geliştirici konferansı Los Angeles’ta yapılmıştı ve iki gün süren heyecan verici gösteriler, en önemli notları ve gözlük ile ilgili ilgi çekici çekimler ve alanında en yetenekli içerik oluşturucuları () bir araya geldi.

Shooter Oyunu Dr. Grordbort’s Invaders

AR-enabled board oyunu, volumetrik yakalama, L.E.A.P. kullanılarak artırılmış performansları için Magic Leap’in setini zorlamak için tasarlanan bir tür karma gerçeklik projeleriyle göz kamaştırdı.

Dr. Grordbort’s Invaders

Dr. Grordbort’s Invaders, kelimenin tam anlamıyla duvarların hayat bulduğu bir oyun, yüksek kaliteli bir MR oyun deneyimi sunmak için Lumin OS planes ve meshing API’sini kullanıyor. Dost canlısı yüzbaşı Gimble’ın, Rhys Darby tarafından seslendirildiği Gimble tarafından yönlendirilen oyuncular, demir kaplı ordunun gerçek dünyaya bir kaç “port deliğinden” geçiş yaptığı sırada, yaklaşan kötü robot dalgalarını yok etmekle görevlendiriliyorsunuz.

Konferansta, oyun öğelerinin bir miktarını gösteren küçük bir demo yayınlandı. Tam olarak oyun başlamadan önce, biraz savunmasız ve zayıf silahlarla donatılmış birkaç otomatonun teleportlardan çıkıp sizin gerçekliğinize gelmesi ile başlıyor. Bu ilk dalga ile birlikte savunmaya başlıyorsunuz. Saldırılar her zaman direk karşınızdan olmayacak robotlar sizi bulunduğunuz oda veya yerde kuşatmak için etrafınızdan da saldırmaya çalışacak. Hızlı ve çevik olmalısınız.

Dr. Grordbort’s Invaders

Magic Leap One Creator Edition gözlüğün arkasındaki teknolojinin hala uzun bir yol kat etmesi gerekiyor ama buna rağmen, Dr. Grordbort’un Invaders’ı, sezgisel karma gerçeklik cihazında en mümkün olan yüksek kaliteli AR oyun örneklerinden biri diyebiliriz.

Dr. Grordbort’s Invaders

L.E.A.P. lansmanın bu AR oyun için küçük bir deneyim örneği olduğunu tekrarlıyor; geliştiricinin Weta Atölyesi için vaat eden silah ve Wave Blaster 6000 gibi ek silah ve araçlar dahil edeceğini söylüyor.

  IOS 11 Artırılmış Gerçeklik Uygulamasındaki Dragonunuz ile Resim Çekebilir ve Maceralarını Sosyal Medya Hesaplarıyla Paylaşabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Panopto Eğitimsel Video Platformu 360 Derece Video Desteği Getirdi

Universal, AR ve VR’yi Tema Parkların da Kullanmak İçin Araştırma Yapıyor.

AR Projektörü, Masanızın Sezgisel Bir Arayüze Dönüşmesini Sağlıyor

VR Hakkında Merak Edilen 7 Soru

American Airlines ARKit Kullanarak AR Navigasyon Oluşturuyor

Steven Kleın, W Dergisi için Katy Perry AR Deneyimini Yarattı

Abone Ol
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x