OYUN

Justice League VR: The Complete Experience Rift, Vive ve PSVR’a Geliyor

, Justice League : The Complete Experience‘ın , ve için artık mevcut olduğunu duyurdu.  DC karakterleri sanal gerçekliğe geliyor.

: Justice League Experience, Warner Bros. ve DC Entertainment filmi Justice League’e dayanarak, 17 Kasım 2017’de Merkezlerinde açılmıştı ve uzun metrajlı filmin açılış gününde sunulmaya devam edilmişti. Haptik geri bildirim sağlayan kontrol cihazları ve hareket geri bildirimi ve titreşim sağlayan D-Box hareket sistemleri ile bu tamamen sürükleyici ve tamamen etkileşimli macera, Süper Kahraman güçlerinizi idare edip edemediğinizi test edecek.

Justice League VR: The Complete Experience
: The Complete Experience

Bu tecrübenin ev tabanlı baskısı olan Justice League VR: The Complete Experience, ikonik DC Süper kahramanların güçlerini hissetmenizi sağlayacak. Batman, Wonder Woman, Superman, The Flash, Aquamen ve Cyborg deneyimde bulunacak.

Justice League VR: The Complete Experience’da oyuncuların Batman olarak düşmanlarını alt etmesini, Themyscira’daki Parademon’larla Wonder Woman’ın savaşmasını, Superman olarak 3 farklı bölgede savaşmayı ve Aquaman’in derin bir yaratıkla karşılaşmasını deneyimleyeceksiniz. Flash olarak bombaları durdurabileceksiniz ve Cyborg’un çelik ayakkabılarını giyeceksiniz.

Justice League için üçüncü bir VR deneyimi de var. Justice League VR: Join The League – Gillette Edition Android ve iOS cihazları için kullanıma sunulan bir demodur. Gillette ortaklığıyla yapılan VR deneyim, Cardboard veya diğer eşdeğer VR görüntüleyicilerle deneyimleyebilirsiniz.

Justice League VR: The Complete Experience artık PlayStation VR, HTC Vive ve Oculus Rift dahil olmak üzere tüm büyük VR platformlarından başlayarak 9.99 USD karşılığında satın alabilirsiniz. ve Google Daydream gibi mobil cihazlar için fiyat ise 5 $.

VROTTO, güncel ve gelecek Deneyimleri hakkında sizleri bilgilendirmeye devam edecektir. Daha fazlası için Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

  Planetrism VR RPG Oyunu HTC Vive ve Oculus Rift İçin Geliştiriliyor

[miptheme_adssystem ad=”6391″ align=”none” hide_on_mobile=”yes”][/miptheme_adssystem]

Benzer İçerikler

Gelecek Sene Oculus Venues ile Konser, Film ve Daha Fazlasını İzleyeceksiniz

Oculus Rift’ten Yeni Bilimkurgu Oyunu: Lone Echo

Arizona Sunshine Vertigo Arcades ile Konum Tabanlı VR Oyunu Oluyor

Yorumlar

Yorum yapmak için lütfen GİRİŞ YAP
  Abone Ol  
Bildir