Eğlence

Parksville Murders VR Opera Samsung Gear VR’a Geliyor

Web tarayıcısından bahsetmesek, Opera ve arasında bir bağlantı kurulmayacağının farkındayız. Opera On Tap, ‘ı ‘a getirerek bunu değiştirmeyi planlıyor. Parksville Cinayetleri ile Opera’yı VR’a getiren deneyimlere hazır olun.

Şirket, Parksville Cinayetler bölümünün bir sonraki bölümünü duyurdu. Bu bölüm, yalnızca Samsung ’da yer alacak. The San Francisco’daki Evening in 360 olayında özel bir tarama The Parksville Cinayetleri’nin resmi yayınına devam edecek. Gösterim 19 Ekim 2017’de gerçekleşecek ve Kamari Sankaram ve Jerre Dye tarafından hazırlanan ve Cari Ann Sham’ın etkileşimli video projeksiyonlarını içeren Benjamin Bloomfield tarafından icra edilen yeni opera içeriği yer alacak. Samsung ’ın resmi sürümü, ertesi gün 20 Ekim, 2017’de olacak.

Parksville Murders VR Opera

The Parksville Murders’ın, 6-8 Ekim 2017’de gerçekleşmesi beklenen New York City’de Future of Storytelling konferansında yer alması için planlar da bulunuyor. Performansın bu sürümü Anne tarafından üretilen Shim Sham tarafından yönetilecektir.

Parksville Murders, izleyicilerini genişletmek ve canlı bir performansa katılmak istemeyen kişilere ulaşabilmek için VR‘ı ve 360 ​​derecelik videoyu kullanmaya başlamış kişileri ve performans alanlarını artırıyor. Sanat galerileri, müzeler, bale tiyatroları ve müzisyenler, kapsamlı medyanın sunduğu imkanları keşfetmeye başladı.

VROTTO, güncel ve gelecek VR Endüstri haberleri hakkında sizleri bilgilendirmeye devam edecektir. Daha fazlası için lütfen Facebook sayfamızı ziyaret ediniz.

[miptheme_adssystem ad=”6391″ align=”none” hide_on_mobile=”yes”][/miptheme_adssystem]

  The Elder Scrolls V: Skyrim VR'da Karşılaşabileceğiniz 11 Göz Kamaştırıcı Yer

Benzer İçerikler

Microsoft Steam için OpenVR ile Beraber Çalışıyor

Reborn: A Samuraı Awakens PlayStatıon VR’a Geliyor

Facebook ve Universal Birlikte Jurassic World: Fallen Kingdom AR’a Entegre Ediyor

Abone Ol
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x