HABER

Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration Vive ve Rift ile Deneyimlenebilecek

 

Geçen sene Square Enix‘in Tomb Raider için düzenlediği yıl dönümü kutlamaları kapsamında stüdyo PlayStation ile uyumlu bir hikaye bölümü yayınlamıştı. hikayesini artık ve ile de deneyimleyebileceksiniz. Blood Ties Steam’den temin edilebilir.

Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration

Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration
Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration

Stüdyo, Crystal Dynamics ve Nixxes Software ile birlikte ortak bir duyuru yaptı. Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration‘ın bir parçası olarak Blood Ties, Lara’nın amcasının ailenin mülkiyetine itiraz etmesinin ardından gelişen hikayeleri anlatıyor. Gerçek varis Lara ise bunu bilmiyor ve keşfetmek zorunda. Eğer bunu yapmazsa babasının sırları da sonsuza kadar kaybolacaktır.

uyumlu bölüm, bu korkusuz maceraperest hakkında daha fazla bilgi edinmek ve anlamak isteyen hayranlar için bir saatlik yeni hikaye ile karşımıza çıkıyor.

Hali hazırda Rise of the Tomb Raider’a sahipseniz ihtiyacınız olan tek şey Season Pass. The Blood Ties’a 20 £ fiyat ile ulaşabilirsiniz. Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration fiyatı ise 40 £. Season Pass’i de içerdiği için DLC’yi ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

2016’da piyasaya çıktığından beri Tomb Raider’in Yükselişi: 20 Yıl Kutlaması, 7 milyondan sattı ve 100’den fazla ödüle aday gösterildi. PlayStation4, PlayStation4 Pro, Xbox One, Xbox One X ve PC için Blood Ties ile birlikte mevcut bu desteği , Oculus Rift ve HTC Vive’a genişletildi.

VROTTO, güncel ve gelecek hakkında sizleri bilgilendirmeye devam edecektir. Daha fazlası için Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

[miptheme_adssystem ad=”6391″ align=”none” hide_on_mobile=”yes”][/miptheme_adssystem]

  VR Sosyal Ağ vTime 7.6 Milyon Dolarlık Yatırım İle AR Versiyonu Geliştiriyor

Benzer İçerikler

VR Porno Sektörde İtici Güç Olmaya Devam Ediyor

Skyrim VR, Önümüzdeki Yıl HTC Vive’a Geliyor

Anamoprhine VR Oyunu 2018 Yılında Piyasaya Çıkacak

Yorumlar

Yorum yapmak için lütfen GİRİŞ YAP
  Abone Ol  
Bildir