Everslaught (Öninceleme)

Güç veren şey kandır ve onu elde etmenin tek yolu düşmanları öldürmektir. Yol boyunca, her biri kendi hasar özelliklerine ve dayanıklılığına sahip çeşitli geniş ve kısa kılıçlar alabilirsiniz.

3 dakika, Okuma Süresi

Tam hız ve gerçekten yoğun dövüş, sanal gerçeklikte (VR) oyun için biraz negatif bir durumdu. MobX’in Erken Erişim projesi Everslaught ile tam anlamıyla elde edeceğiniz şey budur, hiçbir kısıtlaması olmayan, sınırsız bir eylem deneyimi sizi bekliyor olacak.

Erken Erişim oyunlarını her zaman, oyunun biraz zor olacağını ve hataların bulunacağını anlayarak almalısınız. Oyunun genel hataları ve geliştirme için son rütuşları, oyunculardan gelecek geri bildirimlere göre düzenlenmesi ve oyunun genel hatalarının görülerek giderilmesi için bir yoldur. Bize, iD Software’in ikonik nişancı oyununu anımsatıyor, hızlı düşünün, hızlı hareket edin.

Bu erken aşamada, hem yakın dövüş hem de nişancı mekaniklerini karıştırıyor. MobX, irfan ve sırlarla dolu geniş bir dünya inşa etmeyi planlarken, şu anda VR oyun, Mısır tarzı harabelere gidip ölümsüz yaratık ordularıyla yüzleşmek ve onları katletmekle ilgili prosedürel bir VR zindan oyunu. Karakterinizi geliştirmekten iyileştirmeye veya bileğe monteli harika bir av tüfeğini kullanmaya kadar birçok yol yol var.

EVERSLAUGHT en büyük özelliklerden biri kesinlikle sol elinize bağlanan gadget’tır. Steampunk görünümlü cihaz, savaşta size yardımcı olacak üç özelliğe sahiptir; sağlık, hızlı hareket ve yıkım. Hepsi bir bilek hareketiyle kontrol ediliyor. Belirtildiği gibi, avucunuz sağa baktığında çıkan bir el topu var. Avucunuzu aşağı indirdiğinizde uçabileceksiniz. Son olarak, cihazı sağ bileğinize vurarak, kalan kan flakonlarına bağlı olarak iyileşme yeteneğini etkinleştirebileceksiniz.

İlginizi Çekebilir
 • Yenilikçi VR kontrolleri
  Silahlarınız ve aletleriniz (örn. av tüfeği ve kanca) arasında hızla geçiş yapmak için kolunuzu çevirin! Evet, göründüğü kadar havalı ve kulağa hoş geliyor!

es gauntlet switch

Güç veren şey kandır ve onu elde etmenin tek yolu düşmanları öldürmektir. Yol boyunca, her biri kendi hasar özelliklerine ve dayanıklılığına sahip çeşitli geniş ve kısa kılıçlar alabilirsiniz.

Her yere bol kan fışkırıyor ve bedenlerden ayrılmaya başlıyor. Kılıcınızı daha hızlı savurmanızın, daha fazla hasar vermesi sözde olsa da, hafif bir kol sallamada da aynı etkiyi veriyor gibi görünüyor. Yaratık saldırılarında sadece okçular mesafelerini koruyor ve siz yaklaştığınızda kaçıyorlar. Kılıç dövüşü çok tatmin edici olmayabilir ancak diğer yetenekler ile birleştirildiğinde tatmin edici olacak gibi görünüyor.

Sanal gerçeklikte (VR) oyun Everslaught

everslught oninceleme everslaught image6 scaled

Erken Erişim için oyun içi dinamikler ile birlikte eski uygarlık havası, yükselen dikilitaşlar ve her yerde karmaşık hiyerogliflerle muhteşem görününüyor. EVERSLAUGHT bize şimdiden bir çok şey vadediyor, önümüzdeki aylarda alacağı güncellemeler ile birlikte çok iyi bir oyun haline geleceğini umut ediyoruz.

es loot

 • Hızlı tempolu oyun
  Tüm oyun, hardcore VR oyuncularına göre uyarlanmış! VR’de şimdiye kadar gördüğünüz en hızlı, en az kısıtlayıcı hareketi ve dövüşü gerçekleştirin! (Uyarı: Bu hızlı hareket eylemi sizde VR hastalığı oluşturabilir, baş dönmesi yada mide bulantısı gibi etkiler gösterebilir)
 • Düşman ordularını katlet
  Silahlarınızı, araçlarınızı ve yakın dövüş silahlarınızı birleştirin ve kelimenin tam anlamıyla yüzlerce canavarla mücadele edin.
 • VR için yapılmış RPG
  Nadir bulunan ganimetleri keşfedin, karakterinizin seviyesini yükseltin, beceri puanlarını dağıtın.

 

Yorum yazın

TeknoVR