OYUN

Strateji Oyunu Brass Tactics VR 2018 Yılında Çıkacak

Bu ay ‘e özel olarak piyasaya çıkması beklenen bir kaç ay gecikmeli olarak 2018 yılının başlarında piyasaya çıkacağı duyuruldu.

Geliştirici , ekstra geliştirme süresi ile yeni birimler ve daha fazla içerik eklemeyi planladıklarını Oculus Blog aracılığıyla duyurdu. Bu da demek oluyor ki oyun daha zengin bir içerikle kullanıcılara sunulacak.

Brass Tactics VR Ekran Görüntüsü

Oyun Direktörü Michael Austin,

Şimdiye kadar, herkesin oyun içerisindeki erişimi olan dengeli sekiz standart birlikteliğik oluşturduk: okçu, savaşçı, süvari, tank, mekanik, topçu, arılar ve titan. Seçim sayısını neredeyse ikiye katlıyoruz ve oyuncular arasındaki simetriyi kırıyoruz. Yarattığımız tematik setlerden birini kolayca seçebilir veya kendi setinizi kişiselleştirebilir ve oynamak istediğiniz yolu en iyi temsil eden sekiz adet seçebilirsiniz. Oyun geliştiricisi olarak görevimiz dünyadaki en hissiyatı yaratmak için harika bir oyun oluşturmak. Bir kere tüm özellikleri eklediğiniz noktaya geldiğinizde, her gün oyunun daha iyi hale getirilmesi dönüştürücü niteliktedir. Bu yoldan daha da uzaklaşacağız ve oyuncuların en iyi şekilde tecrübe edebilmelerini sağlayacağız.

Brass Tactics VR’ın 22 Şubat 2018’de piyasaya sürülmesi planlanıyor.

VROTTO, güncel ve gelecek VR Strateji oyunları hakkında sizleri bilgilendirmeye devam edecektir. Daha fazlası için lütfen Facebook sayfamızı ziyaret ediniz.

[miptheme_adssystem ad=”6391″ align=”none” hide_on_mobile=”yes”][/miptheme_adssystem]

  VUSR, Oda Ölçekli VR Ve AR İçin İçerik Platformu Olacak

Benzer İçerikler

VR / AR Başlık Satış Raporları

Arizona Sunshine Vertigo Arcades ile Konum Tabanlı VR Oyunu Oluyor

Haftanın Yeni Oculus Rift ve Gear VR Oyunları 07.10.2017

Abone Ol
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x