Strateji Oyunu Brass Tactics VR 2018 Yılında Çıkacak

Bu ay Oculus Rift‘e özel olarak piyasaya çıkması beklenen Brass Tactics VR bir kaç ay gecikmeli olarak 2018 yılının başlarında piyasaya çıkacağı duyuruldu.

Geliştirici Hidden Path, ekstra geliştirme süresi ile yeni birimler ve daha fazla içerik eklemeyi planladıklarını Oculus Blog aracılığıyla duyurdu. Bu da demek oluyor ki oyun daha zengin bir içerikle kullanıcılara sunulacak.

Brass Tactics VR Ekran Görüntüsü

Oyun Direktörü Michael Austin,

Şimdiye kadar, herkesin oyun içerisindeki erişimi olan dengeli sekiz standart birlikteliğik oluşturduk: okçu, savaşçı, süvari, tank, mekanik, topçu, arılar ve titan. Seçim sayısını neredeyse ikiye katlıyoruz ve oyuncular arasındaki simetriyi kırıyoruz. Yarattığımız tematik setlerden birini kolayca seçebilir veya kendi setinizi kişiselleştirebilir ve oynamak istediğiniz yolu en iyi temsil eden sekiz adet seçebilirsiniz. Oyun geliştiricisi olarak görevimiz dünyadaki en hissiyatı yaratmak için harika bir oyun oluşturmak. Bir kere tüm özellikleri eklediğiniz noktaya geldiğinizde, her gün oyunun daha iyi hale getirilmesi dönüştürücü niteliktedir. Bu yoldan daha da uzaklaşacağız ve oyuncuların en iyi şekilde tecrübe edebilmelerini sağlayacağız.

Brass Tactics VR’ın 22 Şubat 2018’de piyasaya sürülmesi planlanıyor.

[related-post id=”7016″]

VROTTO, güncel ve gelecek VR Strateji oyunları hakkında sizleri bilgilendirmeye devam edecektir. Daha fazlası için lütfen Facebook sayfamızı ziyaret ediniz.

[miptheme_adssystem ad=”6391″ align=”none” hide_on_mobile=”yes”][/miptheme_adssystem]

0 0 vote
Reting

Benzer İçerikler

VR Skater Erken Erişim Tarihi 30 Nisan

Mina

Ücretsiz Oculus Quest 2 Oyunları ve VR Uygulamaları 2021

Bilal TEMIZ

Sandbox VR Geri Dönüyor Las Vegas Lokasyonunun Açılışı 2021 Yazı

Sinem ALADAG

VR Shooter Oyunu, Vail VR Alfa Testi için Katılımcı Arıyor.

Beren BULUT

VR Sosyal Oyun Platformu Rec Room 100 Milyon $ Yatırım Topladı

Sibel UNAL

Pikmin Serisine Dayalı Bir Pikmin AR Oyunu Geliyor

Bilal TEMIZ
Abone Ol
Bildir
guest
Reting
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More