OYUN

Strateji Oyunu Brass Tactics VR 2018 Yılında Çıkacak

Bu ay Rift‘e özel olarak piyasaya çıkması beklenen Brass Tactics bir kaç ay gecikmeli olarak 2018 yılının başlarında piyasaya çıkacağı duyuruldu.

Geliştirici , ekstra geliştirme süresi ile yeni birimler ve daha fazla içerik eklemeyi planladıklarını Oculus Blog aracılığıyla duyurdu. Bu da demek oluyor ki oyun daha zengin bir içerikle kullanıcılara sunulacak.

Ekran Görüntüsü

Oyun Direktörü Michael Austin,

Şimdiye kadar, herkesin oyun içerisindeki erişimi olan dengeli sekiz standart birlikteliğik oluşturduk: okçu, savaşçı, süvari, tank, mekanik, topçu, arılar ve titan. Seçim sayısını neredeyse ikiye katlıyoruz ve oyuncular arasındaki simetriyi kırıyoruz. Yarattığımız tematik setlerden birini kolayca seçebilir veya kendi setinizi kişiselleştirebilir ve oynamak istediğiniz yolu en iyi temsil eden sekiz adet seçebilirsiniz. Oyun geliştiricisi olarak görevimiz dünyadaki en hissiyatı yaratmak için harika bir oyun oluşturmak. Bir kere tüm özellikleri eklediğiniz noktaya geldiğinizde, her gün oyunun daha iyi hale getirilmesi dönüştürücü niteliktedir. Bu yoldan daha da uzaklaşacağız ve oyuncuların en iyi şekilde tecrübe edebilmelerini sağlayacağız.

Brass Tactics VR’ın 22 Şubat 2018’de piyasaya sürülmesi planlanıyor.

VROTTO, güncel ve gelecek VR Strateji oyunları hakkında sizleri bilgilendirmeye devam edecektir. Daha fazlası için lütfen Facebook sayfamızı ziyaret ediniz.

[miptheme_adssystem ad=”6391″ align=”none” hide_on_mobile=”yes”][/miptheme_adssystem]

  Takım Halinde Oynayabileceğiniz VR Online Ok Oyunu Arrowborn

Benzer İçerikler

HTC Vive Fallout 4 VR Oyunu İçin Lansman Tekliflerini Açıkladı

Highwire Games Golem VR Macera Oyununu 2018’de Yayınlayacak

Microsoft HoloLens ile Tarih Yeniden Canlanıyor

Yorumlar

Yorum yapmak için lütfen GİRİŞ YAP
  Abone Ol  
Bildir