OYUN

Zone of the Enders: The 2nd Runner. Havada Çarpışmaya Hazır mısınız?

Konami kült klasiğini biliyor muydunuz? : The 2nd Runner, başka bir remaster alıyor mu? Evet, PSVR ve desteğine sahip olacak. Aşağıdaki fragmana bakarak bu çok güzel ve eğlenceli bir oyun olacağını kestirebilirsiniz.

. Havada Çarpışmaya Hazır mısınız?

Bilmeyenler için, Zone of the Enders, oyuncuların uçarken, ateş ve lazer kılıcıyla dövüşebilecekleri gelişmiş bir dövüş takımı olan Jehuty’in pilot olduğu bir mech savaş serisi. Geleneksel oyun üçüncü kişiden, Zone of the Enders: The 2nd Runner – MARS, desteği size ilk defa bir kokpitten hareket etme olanağını yaşatacak. Herhangi bir endişe duymadan sadece bir şeyleri havaya uçurmak veya patlatmak istiyorsanız, size göre bir oyun olacağını düşünüyoruz. Oyun kendi içinde oldukça hızlı ve akıcı bir hal alıyor.

Sadece bu kadar değil, özellikle VR için tasarlanmış gibi görünen tamamen yeni içerik var. Örneğin, Jehuty’in yuvalandığı yeni bir hangar ortamını keşfedeceksiniz ve 3D model görüntüleme imkanınız olacak. VR Oyun olarak standart bir ekran haricinde oyununun keyfini 4K ile çıkarabilirsiniz.

Remaster, 6 Eylül’de PS4 ve PC’ye çıkacak. Rift desteği konusunda henüz bir duyuru yok, yine de oyun SteamVR aracılığıyla diğer ile de çok iyi çalışabilir diye düşünüyoruz.

  Yeni VR Fps Oyunu: Taucetı Unknown Orıgın

Benzer İçerikler

Amazon Odyssey İle Yağmur Ormanlarında Bir Tura Ne Dersiniz?

E3 2017: Talos Principle VR Yeni Sanal Gerçeklik Oyunu

PlayStation VR En Çok Satan Oyun Listesi 2017

Yorumlar

Yorum yapmak için lütfen GİRİŞ YAP
  Abone Ol  
Bildir