Meta, Quest Night’ı Duyurdu

3 dakika, Okuma Süresi

Meta, Quest ile ilgili her şeye adanmış haftalık bir oyun gecesi olan Quest Night’ı resmen duyurdu. Önümüzdeki Salı ve takip eden her Salıdan itibaren şirket, Quest oyuncularını eski moda çok oyunculu oyunlar için çevrimiçi buluşmaya teşvik ediyor.

Açıkçası şirket, sizin ve arkadaşlarınızın hafta boyunca en sevdiğiniz oyunlarda ve uygulamalarda oturum açmasını umuyor. Quest Night, Quest’te grup VR oyunlarını teşvik etmenin bir yolu gibi görünüyor.

Artık Her Salı Gecesi Quest Night Olacak

“Oyun gecelerini hatırlıyor musun? Arkadaşlar hep birlikte bir masanın etrafında oturup atıştırır, heyecanla birbirlerine bağırırlar ve en önemlisi birlikte birkaç oyun oynarlar. Güzel bir karmaşaydı. Ve bir çentik almak üzere,” dedi şirket resmi bir blog güncellemesinde .

“Quest Night”, evrimleşmiş “oyun gecesi”dir. Ama şimdi, arkadaşların dünyanın herhangi bir yerinde olabilir ve oyunun içindesin. Ve binlerce oyun var. Her şey bittiğinde temizlenecek pislik yok. Sadece bir VR gözlük takın, partinize davet edin ve dakikalar içinde rekabete girin.

meta, quest night'ı duyurdu

Meta, Demeo, Walkabout Minigolf ve PokerStars VR dahil olmak üzere oyun gecesini kutlamak için mükemmel bir kaç VR parti oyununu gösteren yeni bir fragman yayınladı. Bununla birlikte, Quest’tekiler için önerdiğimiz VR parti oyunlarının küçük bir listesini paylaşalım istedik:

  • After the Fall – Left 4 Deadgibi kooperatif nişancı oyunlarının hayranıysanız, siz ve arkadaşlarınız kesinlikle After the Fall’a katılmalısınız. Bu ekstra kanlı VR co-op oyununda, kıyamet sonrası Los Angeles’ta ölümsüz yaratık ordularıyla savaşan siz ve diğer üç takım arkadaşınız olacak.
  • Echo Arena – Eski ama bir klasik olan Echo Arena, sıfır g nihai frizbi oyununda iki takımı birbirine karşı karşıya getiriyor. Amaç basittir, neon diski rakiplerinizin ağına atarak puan kazanmak için takım arkadaşlarınızla birlikte çalışın. En iyi yanı, ücretsiz olmasıdır.

meta, quest night'ı duyurdu

  • Horizon Worlds – Meta’nın sosyal VR platformu yalnızca birkaç aydır açık beta sürümündeydi ve şirketin metaverse‘i şimdiden oyuncuların kendileri tarafından oluşturulan inanılmaz oyunlar ve uygulamalarla dolu. Gece kulüpleri, komedi mekanları, birinci şahıs nişancı oyunları, hatta yetenek yarışmaları ve bir flört şovu var
  • Zenith: The Last City – Sonunda, VR gözlükler için özel olarak hazırlanmış devasa çok oyunculu bir çevrimiçi oyun (VR MMO). Arkadaşlarınızla takım kurabilir ve büyük patronları alt edebilir, güçlü silahlar ve eşyalar yapabilir, yemek pişirebilir ve uçarak, tırmanarak, yüzerek ve zeplinle inerek büyülü bir dünyayı keşfedebilirsiniz.

Quest Night hakkında daha fazla bilgi için buradaki resmi blog gönderisine göz atın.

Yorum yazın

TeknoVR