VR MMO Keyfini Tadacağımız Oyun, Zenith: The Last City

1 dakika, Okuma Süresi

VR MMO Zenith. Eğer daha önce Sword Art Online izlediyseniz ve bir gün VR ortamda bir MMO oyunu oynamayı hayal ettiyseniz Zenith: The Last City hayallerinizi gerçekleştirmeye geliyor.

Aralık 18’de betasını gerçekleştirecek olan oyun Ramen VR firması tarafından 2019 yılından beri geliştiriliyor. Çıkışının ardından Kickstarter üzerinden 200.000$ doplayarak kampanya sürecini başarı ile tamamlayan Zenith için Ramen VR 2021’e kadar alfa testleri yürütmeye devam etti ve eylül ayında oyunu VR ortamına getirebilmek için 10 milyon dolarlık bir yatırım topladıklarını açıkladılar.

Yayınlanan yeni fragman ile firma bize oyun içerisindeki havada süzülme(glide) ve bir çok farklı dövüş mekaniğinin nasıl kullanılacağını göstermiş oldu. Oyunda sadece kullanacağınız silahınız olmayacak ayrıca kendinizi havaya sıçratmak yada kalkan çağırıp size doğru gelen hasarı engellemenizi sağlayacak büyüler de olacak. Bunların dışında büyü ve silah çeşitliliği ile ilgili henüz elimizde bir detay yok. Ayrıca, geniş manzaraları keşfetmek için arkadaşlarınızla ekip oluşturabilecek ve yemek pişirebileceksiniz.

VR MMO Tarzındaki Zenith Bu Ay Quest, PSVR Ve PC VR’da Betasını Yapacak!

Oyunun tam çıkışını 2022 yılında yapması bekleniyor, henüz betaya katılım koşulları hakkında detaylı bir açıklama yapılmamış olsada anında haberdar olabilmek için sitemizi takip edebilirsiniz. Ayrıca bu VR MMO deneyimi hakkındaki düşünceleriniz yorumlarda bizler ile paylaşabilirsiniz.

Yorum yazın

TeknoVR