NEPA, Echo Arena Yardım Kupası İçin Ev Sahipliği Yapacak

2 dakika, Okuma Süresi

Ulusal Esport Profesyonelleri Birliği (NEPA), profesyonel bir VR spor ağının geliştirilmesi için yorulmadan çalışıyor. Organizasyon, Ready at Dawn’ın rekabetçi VR oyununu meşru bir spor olarak kabul edilmesi için bir dizi franchise sahibi ve profesyonel Echo Arena oyuncusu ile birlikte çalışıyor .

VR Fitness Insider’a göre Cartwright, “NEPA, VR sporlarını geleneksel bir profesyonel organizasyona dönüştürmek için oluşturuldu” dedi . “Birçok espor profesyonelinin bir lig veya turnuva kazanarak belirlendiği yerde, NEPA, elit düzeyde antrenman yapan ve oynayan VR spor sporcuları temsil etmek üzere tasarlanmıştır.”

nepa echo arena yardım kupası i̇çin ev sahipliği yapacak

NEPA, zihinsel ve fiziksel engelli çocuklar ve yetişkinler için küresel bir spor organizasyonu olan Özel Olimpiyatlar için para toplarken oyuncuların katılımı konusunda farkındalık yaratmak amacıyla özel bir yardım kupasına ev sahipliği yapacağını duyurdu. Etkinlik, hem NEPA profesyonel Echo Arena ekiplerinin yer aldığı profesyonel bir turnuvadan hem de tüm amatör oyunculara açık bir turnuvadan oluşacak (bireysel oyuncular otomatik olarak bir takıma yerleştirilecek).

Echo Arena, başarılı olmak için ekip stratejisi, fiziksellik, iletişim ve ekip çalışması gerektiriyor. Oyunun en ilginç yanı, geleneksel takım sporlarına çok benzemesi,” diye ekledi Cartwright.” Daha iyi olmanın ve daha yüksek bir seviyede rekabet etmenin tek yolu hem bireysel hem de takım olarak pratik yapmaktan geçiyor.

NEPA Charity Kupası için tarih 18-20 Mart 2022 rekabet ilgilenen ve kupa için mücadeleye katılmak isteyen arkadaşlar buradan.kayıt yapabilir.

Yorum yazın

TeknoVR