PAWBALL, Kedilerde Futbol Oynar – Yeni VR Oyunu Duyuruldu

'Pixel Ripped' Studio, kedilerle oynaması ücretsiz VR futbol oyunu 'PAWBALL'u Duyurdu

2 dakika, Okuma Süresi

Pixel Ripped VR oyun serisinin arkasındaki stüdyo ARVORE,  şu anda PAWBALL adında bir VR futbol oyunu geliştirdiğini duyurdu. Bu oyun, etrafta zıplamanızı ve yalnızca bir kedinin yapabileceği gibi gol atmanızı sağlamayı amaçlıyor.

 

Geliştirici Ana Ribeiro, oyundan kısa bir görüntü sunuyor:

So we decided to make a cat soccer game and this is how it is going. 😸🤘
We are posting the devlogs and will release the upcoming access for testers on our @arvoreimmersive discordhttps://t.co/ELKq8uxYxy#vr #MetaQuest3 #vrsport #vrmeme pic.twitter.com/pMgecKxvBQ

— Ana Ribeiro 🔜 GDC (@Anagamedev) February 22, 2024

Davet almak için stüdyonun Discord sayfasını ziyaret edin. Arvore Topluluk Yöneticisi Freddy Pavão, bu fikrin başlangıçta dinozorların futbol oynamasını istemekten geldiğini, ancak ekibin sonunda ilginç ve dinamik şekillerde hareket edebilen kediler üzerinde karar kıldığını açıklıyor.

Pavão, “Kedi dostlarımızda yapılan değişiklikle birlikte oyunun ana fikri (ve ardından gelen tüm prototipler) tamamen yeni olasılıklara kavuştu” diyor. “Oyun hala futbolla ilgili, ancak artık kediler çok yükseğe zıplayabildiği, tırmanabildiği, hava saldırılarında topa vurabildiği için dikeyliği kullanıyor. Oyuncular temelde topa vurmak ve gol atmak için istedikleri her şeyi yapabildikleri için, oynanış çeşitliliği açısından açık ara en fazla olasılığa sahip olan oyunumuzdur.”

Ücretsiz birçok oyun gibi stüdyo da kozmetik yükseltmeler sağlayacağını söylüyor.

Yorum yazın

TeknoVR