VR Futbol Oyunu Rezzil Player 22, Oculus Quest’de Yayınlandı

VR Futbol Oyunu Rezzil Player 22 ile tüm oyun modlarının yanı sıra, Adidas gibi şirketlerle yapılan ortaklıklar sayesinde birçok resmi futbol özelleştirme seçeneğine sahip olacaksınız

1 dakika, Okuma Süresi

VR futbol oyunu Rezzil Player 22. Özellikle kafa topları söz konusu olduğunda, becerilerinizin biraz daha iyi olmasını ister misiniz? Kısmen futbol antrenörü ve kısmen egzersiz uygulaması bu oyun o zaman tam size göre, oyun Oculus Quest için piyasaya sürüldü.

Dünyanın en büyük kulüplerinden bazıları için yazılım geliştiren sanal gerçeklik (VR) geliştiricisi REZZIL tarafından tasarlanan, fiziksel kondisyonunuzu ve koordinasyonunuzu geliştirmek için tasarlanmış çeşitli oyun modları sunacak. Oyun başlangıcında Kontrol ve Şut’ta kullanılabilen iki temel kafa talimi var; bunlardan ilki, topları halkalardan geri döndürmekle ilgiliyken, ikincisi sizi saha oyuncuları ve kaleci önünde toplara vurmak için bir kalenin önüne koyar.

VR Futbol Oyunu ile Antrenman Yapın

vr futbol oyunu rezzil player 22

Ek olarak, fitness modları, yanıp sönen ışıklara basarak bu tepki sürelerini hızlandırmaya yardımcı olan Reaction Wall’u içerirken, mini oyun olan Hoops Vision basketbola dayalı bir ritim aksiyon oyunudur. Son olarak, Bloks’ta mümkün olduğu kadar çok bloğu parçalamakla ilgili bir sopa ve top oyunu var.

Tüm oyun modlarının yanı sıra, Adidas gibi şirketlerle yapılan ortaklıklar sayesinde birçok resmi futbol özelleştirme seçeneğine sahip olacaksınız. Tüm sıkı futbol taraftarları için mükemmel olan eldivenleri, topları ve diğer seçenekleri karıştırıp eşleştirebileceksiniz.

Yorum yazın

TeknoVR