Fitness VR Deneyimi FitXR İle Egsersiz Yapabilirsiniz

Eskiden BOXVR olarak bilinen popüler fitness uygulaması, büyük bir güncelleme ve yeni bir isim ile karışımızdsa:  . Eğlenceyi egzersize döndürmek için tasarlanan , zindelik seviyeniz ne olursa olsun yüzünüze bir gülümseme koyarken kalbinizi hızlandıracak egzersizlerle dolu. Aşağıda, oyun listenizde yer alamsı için birkaç nedenini listeliyoruz .

Eğlence için

Egzersiz rutinine bağlı kalmak, uygun motivasyon olmadan zorlaşır.  , moralinizi yüksek tutmak ve kan pompalamak için şevkli antrenmanları, akılda kalıcı melodileri, vokal teşvikini ve oyundan ilham alan özellikleri bir araya getirir . Düzenlenmiş çalma listeleri, rekabetçi sıralama tabloları ve arcade benzeri egzersizlerle , tekrar tekrar dalış yapmak isteyeceğiniz bir egzersiz deneyimidir.

VR Deneyimi Tam Motivasyon

Motivasyon Sınıfları önemlidir, ancak doğru antrenmanı bulmak da önemlidir. Her hafta gelen yeni  rutinleri ile , sizin için yapılmış gibi hissettiren mükemmel antrenmanı bulmak çok kolay. Farklı yoğunluklar, eğitmenler, müzik ve odak alanları arasından seçim yapın. Hatta grup oturumlarına bile katılabilirsiniz. Tek soru şu: Bugün nasıl bir antrenman havasındasın?

Sizin İçin Özelleştirildi

Kişisel gelişim belki de başarı için en büyük metriktir.  , antrenmanlar sırasında gerçek zamanlı ölçümlerle ve sonrasında derinlemesine özetlerle ilerlemenizi takip eder. , sizi zinde tutmak ve egzersiz sırasında en yüksek performansı sağlamak için en iyi fitness eğitmenlerinden uzman yorumları karşınıza getirir. VR’de egzersiz sürenizi optimize etmek için performansınıza göre kişiselleştirilmiş ipuçları bile bulacaksınız.

Evde yeni bir antrenman türüne hazırsanız , Oculus Quest 2 için FitXR’ye geçin !

Abone Ol
Bildir
guest
Reting
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments