Fitness VR Deneyimi FitXR İle VR Egsersiz Yapabilirsiniz

2 dakika, Okuma Süresi

Fitness VR deneyimi FitXR İle VR egsersiz yapabilirsiniz. Eskiden BOXVR olarak bilinen popüler fitness uygulaması, büyük bir güncelleme ve yeni bir isim ile karışımızdsa. Eğlenceyi egzersize döndürmek için tasarlanan FitXR , zindelik seviyeniz ne olursa olsun yüzünüze bir gülümseme koyarken kalbinizi hızlandıracak egzersizlerle dolu. Aşağıda, oyun listenizde yer alamsı için birkaç nedenini listeliyoruz .

Eğlence için Fitness VR Deneyimi FitXR

Egzersiz rutinine bağlı kalmak, uygun motivasyon olmadan zorlaşır. FitXR , moralinizi yüksek tutmak ve kan pompalamak için şevkli antrenmanları, akılda kalıcı melodileri, vokal teşvikini ve oyundan ilham alan özellikleri bir araya getirir . Düzenlenmiş çalma listeleri, rekabetçi sıralama tabloları ve arcade benzeri egzersizlerle FitXR , tekrar tekrar dalış yapmak isteyeceğiniz bir egzersiz deneyimidir.

VR Egzersiz ile FitXR Tam Motivasyon

Motivasyon Sınıfları önemlidir, ancak doğru antrenmanı bulmak da önemlidir. Her hafta gelen yeni FitXR rutinleri ile , sizin için yapılmış gibi hissettiren mükemmel antrenmanı bulmak çok kolay. Farklı yoğunluklar, eğitmenler, müzik ve odak alanları arasından seçim yapın. Hatta grup oturumlarına bile katılabilirsiniz. Tek soru şu: Bugün nasıl bir antrenman havasındasın?

Sizin İçin Özelleştirildi

Kişisel gelişim belki de başarı için en büyük metriktir. FitXR , antrenmanlar sırasında gerçek zamanlı ölçümlerle ve sonrasında derinlemesine özetlerle ilerlemenizi takip eder. FitXR , sizi zinde tutmak ve egzersiz sırasında en yüksek performansı sağlamak için en iyi fitness eğitmenlerinden uzman yorumları karşınıza getirir. VR’de egzersiz sürenizi optimize etmek için performansınıza göre kişiselleştirilmiş ipuçları bile bulacaksınız.

117252808 2519235568368912 7144806690398558970 n.jpg? nc cat=111& nc sid=ad8a9d& nc ohc= thjknl48miax8hjw1l& nc oc=aqkrxnen snyj7hifrtztmfr1bu6kv8dfruyrhepxpvdjycz1u syir 0rdvp2zn3zc& nc ht=scontent.fayt2 1

Evde yeni bir antrenman türüne hazırsanız , Oculus Quest 2 için FitXR’ye geçin !

Yorum yazın

TeknoVR