Moss Book 2 İle Quill’in Macerasına Devam Ediyoruz

1 dakika, Okuma Süresi

İlk oyunu ile oyunculara keyifli anlar yaşatan Moss Book, ikinci oyunu Moss Book 2 ile tekrar gönülleri fethetmeye geliyor. Polyarc tarafından yapımına devam edilen ve Quill adındaki bir fareye yardımcı olarak heyecanlı anlara tanıklık ettiğimiz ilk oyunun devamı olan Moss Book 2 2022 ilkbaharında oyuncular ile buluşacak.

Polyarc ikinci oyunu şuan için sadece PSVR için çıkaracaklarını açıklasada şunu unutmamakta fayda var ilk oyun da önce PSVR için çıkmış daha sonra farklı zaman aralıkları ile PC VR ve Quest için de gelmişti. Tekrar böyle bir ihtimal olduğunu düşünerek bu oyunu göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederiz.

İkinci oyun ile ilgili detaylara gelirsek. Moss Book 2, ilk oyunun bitiminden hemen sonra başlayacak ve Polyarc, ilk oyunda Quill ile kurduğumuz bağı daha da derinleştirecek daha uzun bir macera vadediyor. Yaz aylarında gösterilen çıkış fragmanından  bu yana oyunun yeni bir görüntüsünü görmedik, ancak ilk fragman üçüncü şahıs macera oyunu için yeni silahlar, düşmanlar ve ortamlar olacağı konusunda bizleri heyecanlandırmaya yetti.

Yorum yazın

TeknoVR