En İyi 10 PlayStation VR Oyunu

3 dakika, Okuma Süresi
En iyi 10 Playstation VR oyunu ( PSVR Games ) Sony’nin en iyi Playstation VR oyunları gerçekten tür çeşidi olarak oyuncular için büyük bir kriter oluşturdu. VR gözlükleri ile oyun  oynamak ve bir ömür boyu deneyim kazanmak için çok oyun geliştirdiler. Aşağıdaki listede bu zengin oyun çeşidi içinde öne çıkan ve şu ana kadarki en iyi PSVR oyunlarından bazıları.

En İyi 10 PlayStation VR Oyunu

Batman: Arkham VR

Batman: Arkham VR bir Rocksteady yapımı, yoğun cinayet barındıran, gizemli Sanal gerçeklik oyunu PlayStation VR için oynanılır hale getirildi. Batman Comic kitapları gibi stilde ama oyunun iyi bilinen karanlık psikoloji dozu ile oyuncuları karşılıyor. Oyun fiyatı yaklaşık 20 $  ve Ekim 2016’da piyasaya sürüldü.

Eve: Valkyrie VR

Oyun, oyunculara başka bir evrende olma hissi vermek için VR teknolojisini kullanan EVE, evrende ayarlanmış çok oyunculu bir oyun. Başlangıçta Oculus Rift VR başlıkla kullanılmak üzere Microsoft Windows için piyasaya sürüldü.

Resident Evil 7: Biohazard VR 

Oyun, Ocak 2017’de piyasaya çıktı. Sanal gerçeklikte tamamen oynanabilen ilk gişe rekoru kıran en iyi PSVR oyunu oldu. Yeni birinci kişi perspektifi heyecan verici aynı zamanda çarpıcı grafikleri ile size mükemmel bir VR deneyimi sunuyor.

Dirty Rally VR

On yıldır süren harika spor organizasyonunun en iyi video oyunu. Biraz soğuk grafikler var ve PS4 VR’de oynayacaklara tecrübe olarak ek sürüş deneyiminde farklı bir görüş açısı sağlıyor. Oyun, gerçekçi ölçekli aşamaları ve ortamları sergiliyor ve sanal gerçeklik için ideal bir platform.

Until Dawn: Rush of blood VR

Oyun, first-person shooter tarzında geliştirilen ve Sony İnteraktif Eğlence tarafından yayınlanan,  hayatta kalma korkusu ile oyuncuların,  Sanal gerçeklik ortamı korku temalı bir rollercoaster sürerken ve nesnelerde çekim yaparken dehşete düşürür.

RIGS: Mechanized Combined League VR

RIGS, Guerrilla Cambridge tarafından PS4 konsolu ve PS4 VR için geliştirilen bir savaş sporu oyunudur. Oyuncular, profesyonel bir spor karşılaşmasında yarıştıkları Rigs adlı büyük mekanik sistemler ile birbirlerine karşı mücadele verir.

Thumper VR

Thumper, Drool tarafından geliştirilen bir ritim şiddet oyunu. Başlangıçta PS4 ve PS4 VR platformları için yapılmıştır. 2017 baharında Nintendo Switch için çıkacak

Rez Infinite VR

Oyun, PS4 VR’de inanılmaz VR deneyimi ile atış ritmi ve hareket karışımını sunuyor. Bu şaşırtıcı ortam 1080p çözünürlük, saniyede  60 frame ve tam 7.1 Surround-ses desteği içerir. Oyunun inanılmaz 360 derece görüntüsü bulunmakta ve tam 3D ses sistemi sunmakta.

BattleZone VR

Yeni nesil VR ile mükemmel bir savaş alanı, PlayStation VR ve Oculus Rift de dahil olmak üzere VR cihazlarını  için tasarlandı. Oyun savaş bölgeleri ve tasarım ölçeklerindeki gerçeklik ile savaş yoğunluğu duygusu inanılmaz bir deneyim sunar.

Headmaster VR

Headmaster, aslında başınızı kullanarak kafa hareketleri ile sanal futbol topu ile oynamak için inanılmaz bir deneyim sunar. 40’ın üzerinde seviyeye sahip oyun, önceden herhangi bir deneyim ya da ilgi gerektirmiyor.

En İyi 10 PlayStation VR Oyunu listesi ile en iyi PSVR oyunları sunmaya çalıştık, liste belli periyotlar ile güncellenecektir.

Yorum yazın

TeknoVR