10 Yeni Oculus Quest 2 Oyunu

4 dakika, Okuma Süresi

10 Yeni Oculus Quest 2 Oyunu ufukta. 13 Ekim çıkış tarihi yaklaşırken şirketin bir sonraki bağımsız VR gözlüğünde hangi yeni Oculus Quest 2 oyunu oynamayı dört gözle beklediğimizi bilmek isteyebilirsiniz.

Aşağıdaki oyunların çoğu ilk olarak geçen hafta Facebook Connect’te duyuruldu , ancak listede bir süredir duymayı beklediğimiz birkaç oyun var. Kendi lansman tarihlerini ve sayılacak daha fazla yeni oyunu takip edeceğiz, bu yüzden listemiz daha da geliştikçe tekrar kontrol ettiğinizden emin olun.

10 Yeni Oculus Quest 2 Oyunu

Star Wars: Tales from the Galaxy’s Edge

VR gözlükere geldiğini zaten biliyorduk , ancak o zaman hiçbir ayrıntı net değildi. Vader Immortal’ın yaratıcılarından ,  bu anlatı odaklı macera sizi serinin hayat hikayelerinden daha büyük bazılarından geçeceğiniz galaksinin kenarına götürecek. Bip sesi veren patlayıcılar, ışın kılıçları ve droidler bekleyin.

Geliştirici : ILMxLAB

Lansman Tarihi : 2020 Tatil

 

Sniper Elite VR

Sniper Elite VR, tüm büyük VR gözlüklerine eklenen bu birinci şahıs VR girişiyle keskin nişancı serisine yeni bir soluk getirecek – Görev dahil. Muhtemelen bir VR silah oyunu satın almak , kendinizinkini 3D olarak yazdırmak ya da bu titrek hedefi sabitlemek için kontrol cihazlarınızı kesilmiş bir süpürgeye bantlamak iyi olur.

Geliştirici : Rebellion

Lansman Tarihi : “yakında”

 

Oculus Quest 2 Oyunu olarak heyecanla beklediğimiz 10 yeni vr oyunu

 

Proje 4 (Boneworks)

project4

Boneworks (2019)  , PC VR gözlüklerinde bazı harika fizik tabanlı çekim çılgınlığı sunuyor ve stüdyo, oyunun mekaniklerini ve çekirdek sistemlerini Oculus Quest 2’ye getireceğini duyurduğunda ilgimizi çekti. Henüz sözde Project 4 oyunundan çok fazla bilgi yok, ancak bu yılın ilerleyen zamanlarında daha fazlasını öğrenmeyi umuyoruz.

Geliştirici : Stres Seviyesi Sıfır

Lansman Tarihi : TBD

 

Assassin’s Creed & Splinter Cell

ubisoft splinter cell creed

Birinci nesil VR oyunlarının ve (salgın öncesi) VR arcade deneyimlerine girişinin ardından, Ubisoft, evde sanal gerçeklik oyunlarına olan bağlılığını, iyi niyetli Assassin’s Creed ve Splinter Cell  VR oyunlarıyla bir kez daha yeniliyor . Stüdyo çok fazla şey söylemese de, Oculus’un Rift platformunu emekli etmesi, yapım aşamasında iki yeni Quest Quest 2 Oyunu ayrıcalığı görmemizi kuvvetle gösteriyor.

Geliştirici : Ubisoft

Lansman Tarihi: TBD

 

Myst

Cyan, 90’ların başında en ikonik bulmaca macera oyunlarından biri olan Myst’i (1993) geliştirilerek. Nihayet yeni bir versiyona ne zaman sahip olacağımızı artık biliyoruz, PC için Steam’de bir VR modu ve Quest için de bir VR versiyonu ile tam anlamıyla harekete geçmeye karar vermiş görünüyorlar. Orijinali oynasanız da oynamasanız da, burada deneyimlenecek çok sayıda bulmaca ve anlatı gubbinleri var ve bunu yapmanın VR’den daha iyi bir yolu yok.

Geliştirici : Cyan Worlds

Piyasaya Sunulma Tarihi : 2020

 

Warhammer 40,000: Battle Sister

Warhammer 40,000: Battle Sister  , büyük boy zırh, farklı silahlar ile Warhammer 40k evrenine ilk önce dalmanıza izin vermeyi vaat eden yeni bir hikaye odaklı nişancı oyunudur. Hem tekli hem de çok oyunculu modlar ile geliyor.

Geliştirici : Pixel Toys

Piyasaya Sunulma Tarihi : 2020

 

The Climb 2

Climb 2  bizi yeniden kayalık uçurumlara geri getiriyor, bu sefer sizi bir şehir ortamında yeni zirvelere götürüyor. Bir sonraki tutacağa ulaşın, ancak elinizi tebeşirlediğinizden emin olun, ihtiyacınız olduğunda dinlenin (her iki elinizle sabit bir şekilde) ve zirveye giden alternatif yolları araştırın. İlki, nefes kesen görsellerden oluşan bir smorgasbord’du ve muhtemelen aynı kalitede devam eden seri olacak.

Geliştirici : Crytek

Lansman Tarihi : 2020

 

Jurassic World Aftermath

Terk edilmiş bir araştırma tesisinden değerli araştırma malzemelerini kurtarmak için giderken kendinizi koridorlarda sürünürken buluyorsunuz. Acımasız bir Xenomorph yerine, bir sürü akıllı Velociraptor ile karşı karşıya kalacaksınız. Geliştiriciler ne düşündüğümüzü düşünüyorlarsa, Aftermath  harika bir Cadılar Bayramı yayını yapar.

Geliştirici : Coatsink Games, Universal Games, Digital Platforms Team

Lansman Tarihi : “yakında”

 

Population: One

Tamam. Battle Royale tarzı nişancılar biraz eski bir haber, ancak henüz sanal gerçeklikte son derece parlak bir tanesine sahip değiliz, bu yüzden Population: One bizim için heyecan verici bir oyun . Oldukça uzun bir süredir özel beta testinde, bu yüzden bu 18 oyunculu nişancı oyunundan tırmanmanıza, ateş etmenize, süzülmenize, atlamanıza, eğilmenize ve atlamanıza izin veren büyük bir oyun olarak karşımıza çıkacak.

Geliştirici : BigBox VR

Lansman Tarihi : “yakında”

 

1 yorum

Erka 12 Aralık 2020 - 07:47

Population one tam bir efsane muhakkak deneyin ilk başlarda adapte olmak biraz zor gibi olsada alıştıktan sonra tamamı ile aksiyonun içinde oyunu siz yönlendiriyorsunuz ;)

Yanıtla

Yorum yazın

TeknoVR