Drunk or Dead 2 VR, Bu Komik VR Zombi Oyununda Hayatta Kalmak için Sarhoş Olun

Sırf dünyanın sonu geliyor diye, biraz eğlenemeyeceğimiz anlamına gelmez.

3 dakika, Okuma Süresi

Drunk or Dead 2 VR ile eğlenceli bir VR zombi oyununa ne dersiniz? Dünya nüfusunun çoğuna, ayık insanları et yiyen zombilere dönüştüren ölümcül bir virüs bulaştı. Açıkçası, en iyi savunmanız, elinize alabileceğiniz tüm içki ve silahları toplamak.

Drunk or Dead 2, orijinalinden tüm patlayıcı eğlenceyi alıyor ve daha fazla aksiyon, daha fazla zombi ve tabii ki daha fazla içki ile oyun seviyesini yükseltiyor! Çünkü dürüst olmak gerekirse, bir zombi kıyameti sırasında ayık olmak ve içinde bulunduğun durumu berbat olurdu.

İçki İçmezsen Zombiye Dönüşürsün – Drunk or Dead 2 VR

Drunk or Dead’i oynamadıysanız, gizemli bir virüs dünyaya yayılıyor ve insanları zombilere dönüştürüyor. Bir şekilde bilim adamları, zombi olmaktan kaçınmanın tek tedavisinin, kanınızda bol miktarda alkol bulundurmak olduğunu anladılar.

Drunk or Dead 2’nin hikayesi ilk oyundan sonra başlıyor. İnsanlık, tuhaf yeni gerçekliğe uyum sağlamayı başarıyor. İnsanlar hala parti veriyor ve zombileri öldürüyor, Boss seviyelerinde savaşıyor ve bulabildikleri her son damla içkiyle birlikte silah topluyorlar. Bu eğlenceli VR devam oyunu, en fazla dört oyuncunun (iki yerel veya dört çevrimiçi) kıyameti birlikte geçmesine ve et yiyen zombi ordularını öldürmesine izin veriyor.

drunkordead 3

İsterseniz, zombileri öldürmek ve parti yapmak için birçok fırsat sunan solo bir moduda var. Ama kıyamette gerçek arkadaşlarla hayatta kalmanın özel bir yanı var. Ruha iyi gelir. Hatta çevrimiçi olarak yeni insanlarla tanışabilir ve kasabayı silahlar ve içki şişeleri için keşfedebilirsiniz. Daha fazla eğlenceyi keşfetmek için oyundaki dört sınıfın hepsiyle şansınızı deneyin.

Zombileri kıyma yığınına dönüştürmek için emrinizde çok sayıda silah olacak. Buna çok çeşitli özelleştirilebilir silahlar, önünüzdeki her şeyi yok edecek devasa bir taret ve ölümsüzleri biçmek için tasarlanmış bazı havalı araçlar dahil. İşler gerçekten kontrolden çıkarsa, güçlü roketatarlar ve zombi sürülerini kolaylıkla yok edebilen havalı robotik drone gibi büyük silahları kullanabilirsiniz.

drunkordead 2

Sık sık kontrol etmeniz gereken ve ayık olduğunuzda size haber veren bir saatiniz var. Öldürmeler arasında bir yudum içki içmek hayatta kalmanızın bir parçası! Sadece çok fazla içmediğinizden emin olun, çünkü o zaman iki katı sarhoş olacaksınız, aşırı sarhoş olduğunuz bu durum zombileri öldürmeyi oldukça zorlaştırıyor.

Sürekli içki içmek ve çakırkeyif halde zombi öldürmek hoşunuza gittiyse, Drunk or Dead 2 önümüzdeki yıl Quest Store üzerinden Meta Quest 2 VR gözlükleri için ve ardından 2023’ün başlarında Steam, Viveport PC VR gözlükleri için yayınlanacak. Oyunu istek listenize ekleyebilirsiniz, listesi burada.

Yorum yazın

TeknoVR