Arizona Sunshine Quest 2 İçin Geliştirilmiş Sürüm Yayınladı

1 dakika, Okuma Süresi

Arizona Sunshine Quest 2 için geliştirilmiş sürüm yayınladı. Artık VR zombi kıyametini en üst düzeyde deneyimleyebilirsiniz. Gelişmiş grafikler ve Oculus Quest ekosisteminde çapraz platform çok oyunculu desteği.

Evet doğru duydunuz, Arizona Sunshine’ın yeni geliştirilmiş bir sürümünü Oculus Quest 2 için daha da çirkin zombilerle, daha tatmin edici bir zombi vurma deneyimi için tam ragdoll fiziği ve genel olarak görsel iyileştirmeler yapıldı. Ve bu güncellemenin, orijinal Oculus Quest’teki kullanıcılara bu grafik iyileştirmelerinden bazılarını bu hafta içinde uygulayacak.

Ama bizim sözümüze güvenmeyin, farkı kendiniz görmek için Arizona Sunshine Quest ve Quest 2 Grafik Karşılaştırma videosuna buradan göz atın

Quest 2 için görsel yükseltmelere genel bir bakış :

  • Daha çirkin zombiler
  • Zenginleştirilmiş dünya: Kan sıçraması, yapraklar, kuşlar, tahrip edilebilir camlar ve çevre zombileri
  • Gerçek zamanlı keskin nişancı dürbünleri
  • Dinamik aydınlatma ve gölgelendiriciler (aynasal ve normal haritalar)
  • Genel görsel iyileştirme

* İyileştirme, orijinal Quest’deki oyunculara da sunulacak.

Ücretsiz geliştirme güncellemesi, bu grafiksel iyileştirmelerden bazılarını, orijinal Oculus Quest’i.in bu hafta içinde uygulayacak. Bu, başlığınıza daha büyük bir yükleme boyutu verirken, aynı zamanda tüm Quest ve Quest 2 sahiplerinin , Quest ekosisteminde çapraz oyun bağlantı yoluyla Arizona Sunshine’ı birlikte deneyimleyebileceği anlamına geliyor . Bu güncelleme oyunun bugüne kadar yayınlanan tüm içeriğini içerir: tüm Sürü Modu Güncellemeleri ve her iki DLC genişletmeleri dahil.

Hazırda Bir Oculus Quest 2 VR gözlüğü var ise 39,99 USD / € 39,99 fiyata Arizona Sunshine oyununu alabilirsiniz.

Yorum yazın

TeknoVR