RUINSMAGUS Yakında Yayınlanacak VR JRPG, Yeni Fragman Burada

'RUINSMAGUS', Quest 2 ve SteamVR'da “yakında” Yayınlanacak

1 dakika, Okuma Süresi

CharacterBank’ın yakında çıkaracağı VR oyun olan, JRPG RUINSMAGUS Quest 2 ve SteamVR, VR gözlükleri içim yakında çıkacak tam olarak yayın tarihini bilmesek de, Meta‘nın Quest Oyun Vitrini sırasında yayınlanan yeni bir fragmanda oyuna yeni bir bakış sundu.

RUINSMAGUS, uzun süre önce unutulmuş, geniş bir harabe labirentinin üzerinde yer alan Grand Amnis’in ara sokaklarının altına girersinizDeğerli ve güçlü eserler arayışında, harabelerin kalbine yolculuk ediyor ve kayıp bir çağın sırlarını çözüyorsunuz.

Mütevazı acemi bir büyücü olarak başlayarak, bir ‘Magus’ olma yolunda daha güçlü büyüler öğrenirsiniz. Stüdyo toplamda üç ana kategoride 14 benzersiz büyü türü olduğunu söylüyor: Charge Magic, Skill Magic ve Special Deadly Magic. Oyun ayrıca dokuz zırh, eldiven, kalkan türü ve 13 öğe (iksir, enjeksiyon ve el bombası dahil) içeriyor.

CharcterBank, tek oyunculu maceranın Naomi Ohzora, Ai Maeda, Eiji Takemoto ve daha fazlasının vokal yeteneklerini içeren 26 görevi içerdiğini söylüyor. Gerçek JRPG tarzında, RUINSMAGUS isteğe bağlı İngilizce veya Japonca altyazılı olarak tamamen Japonca seslendirilmektedir.

Yeni fragmanda stüdyo, RUINSMAGUS’unyakında geleceğini” söylüyor ve umarız ki “bu yılın sonuna kadar yayınlanır. Geçen yılki başarısız bir Kickstarter kampanyasından geri dönen Kyoto merkezli stüdyo, oyunu hayata geçirmek için San Francisco ve Tokyo’da ofisleri olan Amerikalı bir yayıncı olan Mastiff ile bir anlaşma imzaladı.

 

Yorum yazın

TeknoVR