Zombi Oyunu VR Drop Dead İçin Deadly Defence Modu

1 dakika, Okuma Süresi

VR zombi oyunu ve kalabalık modları konusunda, VR Drop Dead ne kadar iyi, bir çok oyuncu biliyor. Pixel Toy’un Drop Dead serisi için, oyunculara daha fazla undead zevkini yaşatacak, yeni güncelleme ile birlikte kalabalık modu duyurdu.

drop dead vr

VR Zombi Oyunu – VR Drop Dead

Gelen Deadly Defence modu ile tüm oyuncular zombi ordularına karşı savunma yapmak zorunda. Herhangi bir kalabalık modunda olduğu gibi, 30. tura ulaşırsanız eklenen bonusla mümkün olduğunca uzun süre hayatta kalmanız gerekir, kötü şöhretli Dr.Pazartesi’nin gizli sığınağını başarıyla bulur ve böylece görevlerini tamamlamış olursunuz.

2019’da piyasaya sürülmesinden bu yana Oculus Quest için popüler bir  VR zombi oyunu haline gelen Drop Dead: Dual Strike Edition, zombi öldürmeyi daha renkli, çizgi roman tarzı bir yaklaşım sunuyor. Diğer kalabalık modlarında olduğu gibi, Deadly Defense, eşli çok oyunculu modu destekliyor ve elbette, dual-wielding Dual Strike ile.

Pixel Toys, VR Drop Dead serisine 2016’da çok daha temel bir Gear VR sürümüyle başladı, ardından 2017’de bir Oculus Rift sürümüne geçti. Drop Dead: Dual Strike Edition lansmanına kadar, serinin ana etkileşimi olmadı. Oyuncuların cephaneliklerini seçmelerine izin veren güncelleme; ister klasik bir iki pompalı tüfek kombinasyonunu ister eğlence için bir yakın dövüş silahı kullanmayı sevenlere olanak sağladı.

Yorum yazın

TeknoVR