VR zombi Oyunu Undead Citadel, VR Görselleri Dikkat Çekiyor

VR zombi öldürme oyunu. Undead Citadel kaliteli görselleri ile dikkat çeken bir VR oyunu görünüyor.

1 dakika, Okuma Süresi

VR zombi oyunu Undead Citadel ilk olarak geçen yıl dikkatimizi çekti. Dark Curry’den görsel olarak şaşırtıcı görünen bir VR zombi öldürme oyunu. Undead Citadel, VR zombi oyunu olarak en son yayınladığı tanıtım videosu ile çarpıcı VR görselleri dikkat çekiyor

Oyuncular muhteşem bir ortaçağ ortamında ilerliyor, zombileri parçalarına ayırıyor ve bıçakları kullanarak. Kılıçlar ve baltalar, VR silahları, yayı ve oku vr ortamında kullanılması en zevkli silah olarak hazır durumda. Bu tanıtım videosu ayrıca bir kalkan ve atılabilir bombaları da gösteriyor.

VR Zombi Oyunu Undead Citadel

undeadcitadel

Tabi ki, eğer bu görseller gerçekse, oldukça iyi görünüyor değil mi? Ayrıca, VR gözlüklerin iç kısmında görsel kalite biraz bozuluyor.

VR ortamında zombiler ile savaşmak oldukça umut verici görünüyor. Dark Curry, oyunun “hibrit fizik güdümlü bir dövüş sistemi” nde çalıştığını söylüyor. Bunu kafataslarının patlamasına ve düşmanların oklara tepki göstermesine neden olan story-based sistemi ile görebilirsiniz. Yine de, bu oyunun, diğer birçok VR zombi oyunlarından gerçekten ayıracak özelliğini arıyoruz. Bunu bulmak için oyunu deneyimlemek zorundayız.

Undead Citadel hakkında daha öğrenilecek bir çok şey var. Önceki tanıtım videosu, oyunun bir tür hikaye temeli üzerine ilerleyeceğini öne sürmüştü. Bu videonun sonuna bakacak olursak ileride daha büyük, daha sert düşmanların olduğunu görebiliriz, buda hikayeye bağlı olarak ilerleyeceğimizi doğrulamış oluyor.

Bu yılın içinde çıkacak olan VR zombi oyunu Oculus Rift, HTC Vive, PlayStation VR ve Windows Mixed Reality için çıkacak. Belirli bir sürüm versiyonu ve tarih açıklanmadı, ancak geliştirici “mükemmel olduğunda” çıkacağının bilgisini verdi.

Yorum yazın

TeknoVR