Apex Construct Demo Sonunda Steam’a Geldi

Bu Apex Construct demo, Fast Travel'ın Apex Construct'ın PSVR'de en çok satılan oyunlar arasına girdiğini açıklamasından kısa bir süre sonra geldi.

1 dakika, Okuma Süresi

Fast Travel Games mükemmel 2018 VR macera oyunu, Apex Construct. Mükemmel fırsat şimdi sizi bekliyor. İsveç stüdyosu bugün Steam’deki oyun için ücretsiz Apex Construct demo yayınladı. Oculus Rift, HTC Vive ve Windows VR gözlüklerini destekliyor ve birinci seviyede oynamanıza izin veriyor. Bu, oyunun birinci şahıs aksiyon özelliği ile başa çıkmanıza yardımcı olacaktır. Apex Construct’ta AI hiziplerine karşı savaşarak yönetilen kıyamet sonrası bir dünyayı keşfediyorsunuz. İyi bir yay ve ok kullanarak, dronlarla savaşır ve bulmacaları çözersiniz.

Apex Construct Demo

Oyunun lansmanına dikkat çekmek için, oyun bu hafta Steam’de% 50 indirim ile 14.99 $ satış fiyatı ile listede.

Bu Apex Construct demo, Fast Travel’ın Apex Construct’ın PSVR’de en çok satılan oyunlar arasına girdiğini açıklamasından kısa bir süre sonra geldi. Geçtiğimiz hafta CEO’nun bir tweeti, oyun satışlarının %58’inin PSVR’de olduğunu ve bunun da %23’ünü Steam’den yapıldığını doğruladı. Oculus Mağazası %19 pay aldı. PSVR, geçen yılın Mayıs ayından bu yana satışlara yardımcı olabilecek bir demo yaptı. Muhtemelen Sony’in gözlüğünün tüm ana gözlükler arasında en büyük kurulum tabanına sahip olduğu düşünülüyor. PSVR üç milyondan fazla birim satışını geçti.

Henüz Apex Construct’ı oynamadıysanız, demoya bir şans vermenizi kesinlikle öneririz. İncelememizde, “Geniş bir yolculuğa atlamak ve ilgi çekici bir dünyanın, siğillerin bir parçası olmak için nadir bir şans” dedi. “VR geliştiricilerin artık VR gözlüğümüzü ilk aldığımızda hayal ettiğimiz maceraları başarabileceklerini kanıtlıyor.”

Yorum yazın

TeknoVR