Medal of Honor: Above and Beyond Gallery Tanıtım Videosu

Medal of Honor: Above and Beyond. Sıradaki büyük Studios oyunu 11 Aralık’ta başlayacak. Bu  için yeni bir fragman, II.Dünya Savaşı gazilerinin yer aldığı kısa belgesel filmleri içeren oyun içi ‘galeriyi’ öne çıkarıyor.

Medal of Honor’un arkasındaki stüdyo olan Respawn Entertainment: Above and Beyond, sadece oyuna özgünlük getirmekle kalmayıp aynı zamanda gerçek Dünya Savaşı’nın hikayelerini sunmak ve korumak için bu tür bir arka plan araştırmasıyla bir adım öne geçiyor. Denemeleri ve sıkıntıları oyuna ilham veren Gaziler. Stüdyo, oyunda oyuncuların, oyunun prodüksiyonu sırasında çekilmiş kısa belgesel filmleri izleyebilecekleri bir ‘galeri’ içereceği oluşturuyor.

Medal of Honor: Above and Beyond Gallery

Bugün yayınlanan yeni bir fragmanda, stüdyo bu girişimi ne kadar ciddiye aldığını açıkça ortaya koyuyor. Respawn, oyunun, röportaj yapılan gazilerin herhangi bir özel hikayesini tasvir etmediği söylenirken, hikayelerin, oyuncuların deneyimleyeceği kahramanca başarıların gerçek dünyadaki duygu ve ciddiyetini ortaya çıkarmaya yardımcı olduğunu söylüyor.

Fragman, yapım sırasında bazı noktalarda 360° kameraların kullanıldığından bahsetse de, içerdiği belgesel kısa filmlerin sürükleyici bir formatta mı yoksa sadece geleneksel bir videoda mı sunulacağı belli değil.

Medal of Honor: Above and Beyond
Medal of Honor: Above and Beyond

Bu, oyunun için şimdiye kadar yayınlanan ikinci fragman

– – – – –

Medal of Honor: Above and Beyond , 11 Aralık’ta hem PC hem de Steam‘de piyasaya sürülecek (bu, ’de de piyasaya sürülen ilk Studios unvanı oyun olacak).

Benzer İçerikler

Echo Pass İle Echo VR Oynayarak Daha Çok Ödül Kazanabileceksiniz

Mina

‘Hitman 3’ Lansman Fragmanı Zengin Ayrıntılı Bir Dünyayı Gösteriyor – 20 Ocak’ta PSVR’ye Geldi

Mina

VR Yayıncısı Olarak Avatarınızı Sanal Gerçeklik İçinde Yayınlayın

Mina

2020’nin En İyi PlayStation VR Oyunları

Mina

VR Battle Royale Oyunu Virtual Battlegrounds, İkinci Sezon İyileştirmeleri

Sibel UNAL

StressOut Bu Hafta Steam’e Erken Erişime Giriyor

Sinem ALADAG
Abone Ol
Bildir
guest
Reting
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments