Medal of Honor: Above and Beyond Gallery Tanıtım Videosu

Medal of Honor: Above and Beyond. Sıradaki büyük Oculus Studios oyunu 11 Aralık’ta başlayacak. Bu VR oyun için yeni bir fragman, II.Dünya Savaşı gazilerinin yer aldığı kısa belgesel filmleri içeren oyun içi ‘galeriyi’ öne çıkarıyor.

Medal of Honor’un arkasındaki stüdyo olan Respawn Entertainment: Above and Beyond, sadece oyuna özgünlük getirmekle kalmayıp aynı zamanda gerçek Dünya Savaşı’nın hikayelerini sunmak ve korumak için bu tür bir arka plan araştırmasıyla bir adım öne geçiyor. Denemeleri ve sıkıntıları oyuna ilham veren Gaziler. Stüdyo, oyunda oyuncuların, oyunun prodüksiyonu sırasında çekilmiş kısa belgesel filmleri izleyebilecekleri bir ‘galeri’ içereceği oluşturuyor.

Medal of Honor: Above and Beyond Gallery

Bugün yayınlanan yeni bir fragmanda, stüdyo bu girişimi ne kadar ciddiye aldığını açıkça ortaya koyuyor. Respawn, oyunun, röportaj yapılan gazilerin herhangi bir özel hikayesini tasvir etmediği söylenirken, hikayelerin, oyuncuların deneyimleyeceği kahramanca başarıların gerçek dünyadaki duygu ve ciddiyetini ortaya çıkarmaya yardımcı olduğunu söylüyor.

Fragman, yapım sırasında bazı noktalarda 360° kameraların kullanıldığından bahsetse de, içerdiği belgesel kısa filmlerin sürükleyici bir formatta mı yoksa sadece geleneksel bir videoda mı sunulacağı belli değil.

Medal of Honor: Above and Beyond
Medal of Honor: Above and Beyond

Bu, oyunun için şimdiye kadar yayınlanan ikinci fragman

– – – – –

Medal of Honor: Above and Beyond , 11 Aralık’ta hem Oculus PC hem de Steam‘de piyasaya sürülecek (bu, Steam’de de piyasaya sürülen ilk Oculus Studios unvanı oyun olacak).

0 0 vote
Reting

Benzer İçerikler

VR Skater Erken Erişim Tarihi 30 Nisan

Mina

Ücretsiz Oculus Quest 2 Oyunları ve VR Uygulamaları 2021

Bilal TEMIZ

Sandbox VR Geri Dönüyor Las Vegas Lokasyonunun Açılışı 2021 Yazı

Sinem ALADAG

VR Shooter Oyunu, Vail VR Alfa Testi için Katılımcı Arıyor.

Beren BULUT

VR Sosyal Oyun Platformu Rec Room 100 Milyon $ Yatırım Topladı

Sibel UNAL

Pikmin Serisine Dayalı Bir Pikmin AR Oyunu Geliyor

Bilal TEMIZ
Abone Ol
Bildir
guest
Reting
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More