Honda Yeni Deneyimini Duyurdu: VR’yi Uni-One Tekerlekli Sandalye İle Birleştiriyor

Bir Honda Uni-One sürmenin benzersiz fiziksel deneyimini birleştirerek, genişletilmiş gerçeklik teknolojisini bir sonraki seviyeye taşıyan yeni bir çok modlu deneyim yaratıyor

1 dakika, Okuma Süresi

Otomobil şirketi Honda, önümüzdeki ay Austin, Teksas’ta düzenlenecek SXSW fuarında sergilenmesi beklenen Uni-One eller serbest tekerlekli sandalyesi ile VR’yi birleştiren yeni bir eğlence deneyiminin duyurusunu yaptı.

uni-one tekerlekli sandalye

Şirkete göre, “Teknoloji erişilebilir iç ve dış alanlarda kullanılabilir ve Uni-One XR deneyimi Amerika Birleşik Devletleri’ndeki tema parklarında, eğlence tesislerinde ve perakende satış noktalarında kullanıma sunulacak. Honda ayrıca bunu VR gözlükler aracılığıyla da gerçekleştireceğini söyledi.”  kullanıcılar gökyüzünde süzülmenin huzurunu veya heyecan verici hissini deneyimleyecek.

American Honda Motor Company’nin yeni iş geliştirmeden sorumlu başkan yardımcısı Hirokazu Hara, “Bir Honda Uni-One sürmenin benzersiz fiziksel deneyimini birleştirerek, genişletilmiş gerçeklik teknolojisini bir sonraki seviyeye taşıyan yeni bir çok modlu deneyim yaratıyor” dedi.

Yorum yazın

TeknoVR