VR Ritim Oyunu Synth Riders Temmuz’da PlayStation VR’da

4 Okuma Süresi

Kluge Interactive tarafından geliştirilen VR ritim oyunu Synth Riders, bir süredir Oculus Quest ve PC VR gözlükleri için mevcut ve sanal gerçeklik (VR) oyuncularına Beat Saber gibi VR ritim oyununa uygun bir alternatif sunuyorBugün stüdyo, PlayStation VR için gelecek ay destek alacağını onayladı.

Uzun bir bekleyiş olabilir, ancak bu, PlayStation VR sahiplerinin eğlenecekleri çok sayıda Synth Riders içeriğine sahip olacağı anlamına geliyor. Dans tarzı ritim aksiyon VR oyunu, 55 lisanslı şarkının yanı sıra retro-gelecekten ilham alan 13 dünyayla birlikte geliyor. Tüm bu melodiler yeterli değilse, ilk gün için Synth Riders’ın dört DLC müzik paketini satın alabileceksiniz.

VR Ritim Oyunu Synth Riders Temmuz’da PlayStation VR’da

vr ritim oyunu synth riders

  • The Offspring, Bad Religion ve daha fazla Punk Rock efsanesinin yer aldığı “Adrenalin”.
  • Muse, Gunship ve daha fazlasını içeren “Synthwave 2 Essentials”.
  • Parov Stelar, Jamie Berry ve daha fazlasını içeren “Electro Swing Essentials”.
  • Monstercat etiketli şarkıların yer aldığı “Cyberpunk Essentials”.

Synth Riders etkileyici VR ritim oyunu, ellerinizle küreleri yakalamak, uzun notaları takip etmek, duvarlardan kaçınmak ve daha fazlası, tam vücut deneyimi sunan bir VR ritim oyunu. Oyunu değiştirebileceğiniz “Rhythm” ve “Force” adlı iki oyun modu kendi oyun tarzlarına sahipken, çeşitli zorluk modları ile her parçayı daha da zorlu hale getirebilir. Arkadaşlarınız ile birlikte oynamak için, “Parti Modu” vardır, skor tablosu üzerinden rekabet edebilirsiniz.

Günümüzde hiçbir VR ritim oyunu, tüm sanal ortamı kullanan bir mod olmadan tamamlanmış olmayacak. Synth Riders , tüm notaların çeşitli yönlerden geldiği, sizi tam anlamıyla ayaklarınızın üzerinde tutmak için döndürdüğü Spin Moduna sahip.

Oculus Quest, Valve Index, HTC Vive, Oculus Rift ve Windows Karışık Gerçeklik gözlükleri destekliyor. Temmuz ayında da PlayStation VR desteği alacak.

 

2021 En İyi VR Gözlükleri

Yorum yazın

TeknoVR