The Walking Dead: Saints & Sinners 2 VR Zombi Oyunu Geliyor

Bu kanlı devam VR zombi oyununda New Orleans'ın kıyamet sonrası sokaklarına geri dönün.

2 dakika, Okuma Süresi

Çıkışından bu yana neredeyse üç yıl geçti ve The Walking Dead: Saints & Sinners şu anda sanal gerçeklik oyunu olarak en tatmin edici tek oyunculu VR oyunlarından biri olmaya devam ediyor. Oyun, sizi ölümsüzlerin yaşadığı kabus gibi bir dünyaya çekmek için içgüdüsel dövüş, tatmin edici rol yapma ve derinlemesine bir zanaat sistemini birleştiriyor.

Şu anda Meta Quest 2 ve Meta Quest Pro’da mevcut olan The Walking Dead: Saints & Sinners – Chapter 2: Retribution, ilk oyundaki olayların kaldığı yerinden devam ediyor. Oyuncular, New Orleans’ın sular altında kalmış sokaklarında yol alan, kurtulan olan Turist rolüne geri dönüyor. Şehir hâlâ ete aç aylaklarla dolu, Kule hâlâ iyi şeyler peşinde ve şimdi hain Axeman avda.

Yaklaşık 15 saatlik kampanya boyunca, şehri kurtarmak için daha önce hiç görülmemiş yerlere seyahat ederken yeni karakterlerle tanışacak ve yeni tehditlerle savaşacaksınız. Kıyamette gezinirken, ölümcül yeni silahlar için benzersiz geliştirme tarifleriyle karşılaşacaksınız. Yeni eklemeler, tüm haritalar için “Gece Modu” keşfinin yanı sıra yeni bir Ticaret Ağı sistemini de içeriyor.

walkingdeadchapter2 2

The Walking Dead: Saints & Sinners – Chapter 2: Retribution şu anda Meta Quest 2 ve Meta Quest Pro için 39,99$. Ayrıca, silah tarifi ve diğer yararlı güzelliklerle birlikte gelen 49,99 $’lık Payback Edition da alabilirsiniz. Oyunun Şubat 2023’te Steam üzerinden PC VR başlıklarında, ardından Mart 2023’te PlayStation VR2 için piyasaya sürülmesi planlanıyor (ön sipariş açıldı).

Geliştirici Skydance Interactive’e göre, ilk oyunu ve Aftershocks güncellemesini tamamlayanlar, hazırlanmış tariflerini ve öğelerini yanlarında getirmek için mevcut kayıt verilerini içe aktarabilir. Bölüm 1’i deneyimleme zevkini tatmadıysanız, Meta şimdi her iki oyunu da içeren bir Saints & Sinners paketi sunuyor. Orijinalinde olduğu gibi, Bölüm 2’de de Quest ve Rift arasında çapraz satın alma desteği yer alacak.

Buradan daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Yorum yazın

TeknoVR