The Walking Dead VR, PSVR ve PSVR 2 İçin Duyuruldu

'The Walking Dead: Saints & Sinners – Chapter 2' PlayStation'ın State of Play etkinliği sırasında geliştiriciler Skydance Interactive, oyunun çok beklenen devam oyununun PSVR ve PSVR 2'ye de geleceğini duyurdu.

Isa KAYA
2 dakika, Okuma Süresi

The Walking Dead VR, PSVR ve PSVR 2 için duyuruldu. The Walking Dead: Saints & Sinners – Chapter 2, Quest 2 ve PC VR gözlükleri için daha önce onaylanmıştı, PlayStation’ın State of Play etkinliği sırasında geliştiriciler Skydance Interactive, çok beklenen devam oyununun PSVR ve PSVR 2’ye de geleceğini duyurdu.

Bölüm 2 orijinal bir hikaye, daha fazla seçim özgürlüğü ve çok sayıda içgüdüsel dövüş ve kemik parçalayıcı yakın dövüş dinamikleri içerdiği söyleniyor. Oyun ayrıca “daha önce mevcut olmayan benzersiz savaş yöntemleri” sağlayan yeni silahlar içerecek şekilde ayarlandı. Kulağa hoş geliyor.

Skydance, devamında, ateşli silahlar kullanırken ölüleri üzerinize çekmemek için susturucular, SMG gibi yeni silahlar ve daha iyi menzilli kalabalık kontrolü için pompalı tüfek ve yolunuza çıkan her şeyi parçalamak için bir elektrikli testere içereceğini söylüyor.

VR Zombi oyunu The Walking Dead VR, PSVR ve PSVR 2 İçin Duyuruldu

Orijinal oyunun Aftershocks genişlemesinden hatırlayabileceğiniz ‘The Axeman’ adlı bir düşman da var. Stüdyo, düşmanın “Retribution’ın oyuncularda beklenmedik şekillerde korku ve tehlike hissini yeniden uyandırmayı planladığı başlıca yollardan sadece biri” olduğunu söylüyor.

Bunun dışında oyun, “daha fazla zombi” ve “silahlı ve tehlikeli insan savaşçılara karşı daha karmaşık savaşlar” vaat ediyor.

The Walking Dead VR Bölüm 2 bu yılın sonlarında geliyor, ancak bunu PSVR  2’nin lansman tarihinin üstü kapalı bir duyurusu olarak almamalısınız – Sony’nin yeni nesil VR gözlüğünü ne zaman piyasaya sürmeyi planladığı hala net değil. Oyunun PS blogundaki duyurusunda, Bölüm 2’nin şu anda 2022’nin sonlarında PSVR’ye ve 2023’te PSVR 2’ye geleceğini söylüyor.

You may also like

TeknoVR