Pistol Whip Contracts Güncellemesi Zamana Bağlı Görevler Ve Yeni Değiştiriciler İle Geliyor

2 dakika, Okuma Süresi

Pistol Whip Contracts güncellemesi ile artık günlük, haftalık ve aylık görevlerin yanı sıra üç yeni değiştiriciye sahip.

Pistol Whip Contracts

Pistol Whip Contracts güncellemesi ayrıca yakın dövüş için dört yeni Brawler silahı içeriyor ve silah kasasına Tonfa, Sai, Kama ve Chakram’ı ekliyor. Yeni değiştiriciler, mermilerin hızını değiştirmek için Yüksek Hız ve Düşük Hızın yanı sıra zırhınızın gücünü iki katına çıkarmak için Güçlendirilmiş’i içeriyor.

pistol whip contracts güncellemesi zamana bağlı görevler ve yeni değiştiriciler i̇le geliyor

Pistol Whip, 2019’un sonlarında inanılmaz derecede tatmin edici bir ritim atıcı olarak piyasaya sürüldü ve Kanada merkezli Cloudhead Games, o zamandan beri oyunu kapsamlı bir şekilde güncelledi ve genişletti. Geçen yıl, yerleşik değiştiriciler, oyuncuların etkileyici şekillerde yüksek puanlar için rekabet etmelerine olanak tanıyan bir Stil sistemi olarak yeniden tasarlandı. Örneğin, halihazırda eklenmiş Bullet Hell’in yanı sıra High Velocity etkinleştirildiğinde, en zorlu mücadeleyi arayan oyuncular, The Matrix’teki Neo’ya çok benzer şekilde oturma odalarında mermilerin etrafında hareket edebilecek hale geldiler. Cloudhead Games’ten Joel Green açıklamaları bulabilirsiniz.

High Velocity “oyunu çok daha zorlaştırıyor özellikle herhangi bir yakın mesafe dövüşü varsa, bununla gerçekten çabucak kaçmanız gerekiyor, bu yüzden hardcore oyuncuların bunu seveceğini umuyoruz, özellikle de  diğer bazı zorlu değiştiricilerle birlikte eşleştirirseniz. ”

Güncelleme ayrıca Kariyerler ve Sözleşmeler ile geliyor, böylece oyuncular, farklı sahnelerden ve stillerden yapılmış sürekli değişen günlük, haftalık veya aylık Sözleşmelerden birini tamamladıktan sonra görüntülenecek amblemler alabilirler. Örneğin, bir Ultimatum, beş sahneye kadar bir araya getirilerek aylık olarak yayınlanacak ve Cloudhead tarafından “deneyimli oyuncular için mükemmel” olarak tanımlanacak.

pistol whip contracts güncellemesi zamana bağlı görevler ve yeni değiştiriciler i̇le geliyor

Pistol Whip’s Contracts güncellemesi artık PC VR, Quest ve PlayStation VR‘da ücretsiz bir güncelleme olarak yayınlandı.

Bu makale ek bilgilerle güncellendi ve 17 Haziran’da yeniden yayınlandı.

Yorum yazın

TeknoVR