Pistol Whip Yeni Güncellemesini 24 Şubat’ta Alacak

2 dakika, Okuma Süresi

Pistol Whip bu hafta gelecek güncelleme ile yeni seviyeler, silahlar ve değiştiricileri içeren yeni bir içeriğe sahip olacak.

Pistol Whip Encore

VR ritim shooter oyunu Pistol Whip, bu hafta Perşembe günü başka bir ücretsiz güncelleme alıyor. ‘Encore’ güncellemesi, iki yeni seviye, yerel geçiş ve oynatma için bir parti modu ve her seviyeyi beğeninize göre ayarlamanın daha da fazla yolusunacak yeni değiştiriciler ekleyecek.

İlk olarak 2019’un sonlarında piyasaya sürülen Pistol Whip, güçlenmeye devam ediyor. Geliştirici Cloudhead Games, oyuna mini “campaign” deneyimleri ekleyen iki ana yama da dahil olmak üzere yıllar içinde bir dizi güncelleme verdi ve bu yamalara örnek olarak 2089 ve Smoke & Thunder’ı verebiliriz. Oyunun en son güncellemesi o kadar iddialı değil ancak bazı yeni içerikler ve yeni içerikler ekleyecek.

 

pistol whip encore update 1 1024x576 1Perşembe günü başlayacak olan ücretsiz güncelleme, oyuna iki yeni seviye eklemeyi vaat ediyor: Magic Sword’dan The Way Home ve Devora’dan Fist Fight, toplam seviye sayısını 30’a çıkarıyor.

Her iki yeni seviye de aslında oyunda bulunan müziğe dayanıyor; her biri ‘2089’ ve ‘Smoke & Thunder’ mini kampanyalarının kredi dizilerinde duyuldu, ancak şimdiye kadar aslında kendi seviyelerine sahip değildi. Cloudhead, iki yeni şarkıya ek olarak, Pistol Whip’teki ‘Styles’ sistemini yeni değiştiricilerle daha da genişletiyor. Mevcut seçeneklere ek olarak, yeni güncelleme üç yeni değiştirici içerir:

  • Beat Yok: Bu değiştiriciyle ritmi denklemden çıkarın. Etkinleştirildiğinde, puanlarınız tamamen atışlarınızın doğruluğuna göre belirlenir – müzikalite gerekmez!

  • Ritmik: Kendinizi boşlukta bırakın – puanlar tamamen bu değiştirici ile tempoya göre atış yaparak belirlenir!

  • Hedefler: Hedef vurma daha çok sizin tarzınız mı? Herhangi bir sahnedeki düşmanları yeni soyut Hedeflerle değiştirmek için bu değiştiriciyi seçin (yalnızca Arcade ve Parti Modları). Oyunun hissini tamamen değiştirmek için Hedefleri diğer değiştiricilerle birleştirin. Örneğin, herhangi bir seviyeyi gerçek bir atış poligonu deneyimine dönüştürmek için Hedefler artı Tehditsiz ve Vuruşsuz’u deneyin!

Mevcut değiştiriciler ve silah türünü seçme ve çift el kullanmak isteyip istememe yeteneği ile birleştiğinde, yeni seçenekler Pistol Whip’in her zamankinden daha fazla oynama yolu olduğu anlamına geliyor. Gerçekten harika olan şey, benzersiz seçenekler kombinasyonunuzun, aynı şekilde oynayan başkalarıyla rekabet etmenize olanak tanıyan kendi lider tablosuna sahip olmasıdır. Cloudhead, ‘Tarzlar’ sisteminin piyasaya sürülmesinden bu yana oyuncuların 100.000’den fazla benzersiz skor tablosu oluşturduğunu söylüyor.

Başkalarıyla rekabet etmekten bahsetmişken, Pistol Whip yeni güncellemesi, yerel geçişi daha rekabetçi hale getirmek için yeni bir parti modu da ekliyor.
Parti moduyla, seçtiğiniz değiştiricilerle bir seviye boyunca oynayabilecek ve ardından yerel bir lider panosuna kaydedilmek üzere adınızı girebileceksiniz. Ardından, aynı şarkıyı çalmaları için kulaklığınızı arkadaşlarınıza verebilir ve kendi puanlarını tahtaya göndererek, birkaç oyuncuyla oynarken kimin en çok puan topladığını takip etmeyi kolaylaştırabilirsiniz.

Pistol Whip’in yeni güncellemesi 24 Şubat Perşembe günü mevcut tüm platformlarda ücretsiz olarak yayınlanacak.

Yorum yazın

TeknoVR